kartka na dzień babci
fot. Adobe Stock

Kartka na dzień babci - 6 pomysłów na złożenie życzeń [Przegląd]

Jest tyle rzeczy, za które warto podziękować babci w dniu jej święta! Takie kartki będą wspaniałym podarunkiem i dowodem pamięci na wiele lat.
Agnieszka Majchrzak
kartka na dzień babci
fot. Adobe Stock
Pamiętajmy o złożeniu życzeń naszym ukochanym babciom z okazji ich święta, które tradycyjnie przypada 21 stycznia. Przygotowałyśmy dla was oryginalne kartki, w których w pięknych słowach, także wierszowanych możecie wyrazić wdzięczność za to wszystko, co dla nas robią babcie każdego dnia.

Spis treści: Kartka na dzień babci:

Ponadczasowe kartki na dzień babci

Babcia to bardzo ważna osoba w naszym życiu, daje nam bezwarunkową miłość i opiekę, wspomnienia z dawnych lat oraz niezapomniane wspólne chwile. Dlatego w dniu jej święta koniecznie pomyślmy o niezwykłych życzeniach dla babci.

Aby ułatwić wam to zadanie, przygotowałyśmy dla was kilka wyjątkowych i oryginalnych kartek ze słowami życzeń i podziękowań, które w cudowny sposób przekażą, jak bardzo kochamy babcię i jak cały czas jak ważną osobą w naszym życiu.
Redakcja poleca: Jak zrobić wazon z puszki i sznurka
Czasem najprostsze rzeczy są najbardziej efektowne. Dlatego zamiast wyrzucać starą puszkę po kukurydzy czy ananasie przerób ją na gustowny wazon lun osłonkę na doniczkę Obejrzyj film i przekonaj się, że jest to dziecinnie proste.

1. Kartka od maluszka 4,99 złotych

Można na niej zapisać wybrany i swój osobisty tekst, a także samemu ją zaprojektować w kreatorze online. Link do niego otrzymasz przy zakupie kartki.

 
Kartka na dzień babci

2. Kartka ze zdjęciem wnuków 19,99 złotych

To bardzo trwała kartka wykonana z drewna brzozowego. Ramka jest jednocześnie magnesem, więc łatwo umieścić ją w widocznym miejscu np. na lodówce.

 
Kartka na dzień babci

3. Kartka z wierszowanymi życzeniami 9,99 złotych

Kartka jest wykonana z drewna i ma wygrawerowane piękny wierszyk z życzeniami dla babci. Można też samemu skomponować własne słowa podziękowań.
 
kartka na dzień babci

4. Kartka napisana wierszykiem 9,99 złotych

Wygrawerowano na niej wierszowane życzenia, ale jest także możliwość stworzenia własnych życzeń i umieszczenia ich na kartce.
 
Kartka na dzień babci

5. Kartka z życzeniami od wnuczek 4,99 złotych

Można na niej zapisać wybrany i swój osobisty tekst, a także samemu ją zaprojektować w kreatorze online.

 
Kartka na dzień babci

6. Kartka drewniana 10,99 złotych

W stylistyce przypomina kartkę pocztową, jednak jest bardzo trwała, gdyż jest wykonana na desce dębowej. Możliwość wygrawerowania na kartce osobistej dedykacji i słów podziękowania.
 
Kartka na dzień babci
Zobacz też: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy