GRY
 
 

Karuzela Cooltury

20-22.07.2012r., Europejskie Centrum Bajki zaprasza do Świnoujścia na Karuzelę Cooltury. Centrum Bajki będzie tam kręcić świetne zabawy.

Europejskie Centrum Bajki

Razem z wróżkami zagracie w "Kocham Cię Bajko" oraz przygotujecie się do wielkiego balu. Weźmiecie także udział w ciekawych warsztatach i spotkacie wielu znanych artystów. Janusz Gajos, Krystyna Janda, Henryka Krzywonos, w konfrontacji z Czesławem Mozilem, Patricią Kazadi i Olą Kwaśniewską. Sławomir Sierakowski oraz bp T. Pieronek, Hanka Bakuła i mnich z Tybetu, a także 80 innych osobowości ze świata kultury, mediów sportu i polityki. Show hipnotyczne, przepis na nieśmiertelność emocjonalną, koncert „Vivaldi i kastraci” oraz 150 wydarzeń z 9 dziedzin – dyskusje, spotkania autorskie, spektakle, koncerty, akcje specjalne, eksperymenty naukowe, warsztaty, atrakcje dla dzieci i zajęcia sportowe.

W dniach 20-22 lipca w Świnoujściu odbędzie się IV edycja Karuzeli Cooltury pod hasłem: „Dusza i ciało”

Zapraszamy rodziny
Dla rodziców, szukających chwili wytchnienia, i dzieci, spragnionych coraz to nowych wrażeń, przez całą Karuzelę otwarta będzie strefa dzieci i młodzieży, w której non stop odbywać się będą atrakcje dla najmłodszych. Przez całe trzy dni, od rana do wieczora, otwarte będą namioty Centrum Nauki Kopernik, LNG dla Wszystkich, Mały Inżynier, Namiot Dzieci i Młodzieży pod batutą Doroty Zawadzkiej i Oli Kwaśniewskiej oraz spotkania z ciekawymi ludźmi, bajki, gry i zabawy. W tym roku warsztaty aktorskie dla dzieci poprowadzi Artur Barciś, dziennikarskie dla młodzieży Piotr Kraśko, plastyczne – Hanna Bakuła. O psychologii porozmawia z dziećmi Katarzyna Kwiatkowska i Tomasz Kammel, o „Przesądach i przysłówkach” prof. Jerzy Bralczyk i Hanna Bakuła, działanie przedmiotów codziennego użytku wyjaśni Radosław Brzózka, „Bajkę z rysunkiem” przedstawi Henryk Sawka, a „Wyspę skarbów” Bogusław Wołoszański.

Zapoznaj się z programem »

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj