Kasia i Dawid zostali rodzicami
fot. Rolnik szuka żony TVP/Facebook

Nie byli sobie pisani a tu proszę, tyle szczęścia. Rewolucja w życiu Kasi i Dawida z "Rolnik szuka żony"!

Telewizja Polska ma dużo powodów do radości. Serwuje widzom kawał prawdziwego życia - Kasia i Dawid wcale nie mieli być ze sobą, na oczach widzów zrodziło się ich uczucie, a w tym wszystkim sporo było dziełem przypadku. Jak to w życiu!
Agnieszka Majchrzak
Kasia i Dawid zostali rodzicami
fot. Rolnik szuka żony TVP/Facebook
Kasia i Dawid właśnie zostali rodzicami - pięć dni temu urodziła się ich córeczka. Mamotoja.pl składa świeżo upieczonym rodzicom najszczersze gratulacje i życzy dużo szczęścia i radości!

Ona wzdychała do pobożnego Szymona, on do rolniczki Moniki

Tę wspaniałą wiadomość przekazano na oficjalnym fanpage'u programu "Rolnik szuka żony". "Z dumą donosimy, że nasza rolnicza rodzina znowu się powiększyła, gdyż na świat przyszła piękna córeczka Kasi i Dawida" - czytamy we wpisie. Nie znamy za wiele szczegółów, nie wiemy jakie imię rodzice wybrali dla córeczki, ale dumny tatuś poinformował, że "już na pierwszy rzut oka dziewczynka zdradza rozliczne talenty i nieprzeciętną urodę".

Droga do ich miłości wcale nie była tak oczywista. Kasia początkowo zabiegała o serce pobożnego Szymona. Z kolei Dawid wzdychał do rolniczki Moniki. Jednak, jak widać, wspólny los był im pisany. Kiedy Kasia spóźniła się na pociąg po nagraniach show TVP, Dawid postanowił ją podwieźć samochodem. Podczas wspólnej trasy okazało się, że naprawdę wiele ich łączy. Niedługo potem para zdecydowała się na zaręczyny. W czerwcu Kasia i Dawid przypieczętowali swoje uczucie ślubem.Para od razu po ślubie zapewniała, że jak najszybciej postara się o dziecko. Wygląda na to, że Kasia i Dawid nie rzucają słów na wiatr i dotrzymują danego słowa. Ale ten program w ogóle ma szczęśliwa rękę do tworzenia rodzin. Przypomnijmy, że to nie pierwsze dziecko, które przyszło na świat dzięki niemu. Wcześniej szczęśliwymi rodzicami zostali między innymi Grzegorz i Anna Bardowscy oraz Agnieszka i Robert Filochowscy.
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

Rolnik bije rekordy

"Rolnik szuka żony" to polska wersja brytyjskiego formatu "Farmer Wants a Wife". W tym reality show emitowanym w TVP1 występuje pięciu zamożnych, ale samotnych rolników, którzy pragną znaleźć miłość - kobietę, dosyć wyjątkową, bo niebojącą się mieszkać na wsi. Program okazał się wielkim sukcesem TVP - wyemitowane zostały już trzy jego sezony. "Rolnik szuka żony" okazał się także dużym hitem w Belgii, Holandii i Norwegii, ale nie sprawdził się w USA.

Tydzień z nagrodami na MamoToJa.pl! Codziennie nowy konkurs! Sprawdź, klikając w grafikę:Polska edycja programu "Rolnik szuka żony" nie jest wolna od kontrowersji. Przy okazji drugiego sezonu pojawiły się plotki, że Grzegorz i Ania - bohaterowie drugiego sezonu znali się już przed programem. Grzegorz zdementował te informacje. Hitem finału drugiego sezonu "Rolnik szuka żony" okazały się też zerwane zaręczyny.

A wy jesteście fankami tego programu? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach!

Źródło: part.pl, onet, fakt

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy