Ślub Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram/martamanowska

Kasia i Piotr z „Rolnik szuka żony” proszą o pomoc dla POWAŻNIE CHOREGO dziecka!

Uczestnicy programu nagrali poruszający film, w którym proszą internautów o wsparcie w walce z chorobą pewnego dziecka. Mały Michał cierpi na rdzeniowy zanik mięśni, czyli SMA. Pomóc może tylko wyjątkowo droga terapia.
Aleksandra Zaborowska
Ślub Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram/martamanowska
Kasia i Piotr to uczestnicy czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Między parą od razu nawiązała się chemia, a już kilka miesięcy później ogłosili, że spodziewają się dziecka. Maluch Kasi i Piotra przyszedł na świat już dwa lata temu, wkrótce przed ich ślubem w 2019 roku - jednak to nie latorośl „rolników” cierpi na ciężką chorobę.

Apel Kasi i Piotra z „Rolnik szuka żony”

Para nagrała film, w którym prosi o pomoc dla ciężko chorego chłopca. Michał cierpi na zanik mięśni (SMA), który może być leczony jedynie terapią genową – ale kosztuje ona aż 9 milionów złotych.
 
Opublikowany przez Kasię Kasią Piątek, 6 listopada 2020
„(...) Chciałby się bawić, cieszyć życiem, jeździć z tatą traktorem ponieważ jest synkiem rolnika, ale niestety nie ma już wiele czasu i z każdym dniem jest go coraz mniej” – powiedziała przygnębiona Kasia.

Link do zbiórki TUTAJ.

Do tego momentu udało się już zebrać prawie 5 milionów (!), które stanowią ponad połowę całej kwoty. Michałowi i jego rodzicom życzymy dużo zdrowia i wytrwałości!
 
Źródło: Party.pl

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy