GRY
 
 

Kasia i Pippi - Boże Narodzenie 2012 - koncert

15-16.12.2012r., godz.11.00 i 13.30 Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego zaprasza dzieci na koncerty.

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego
Podczas kolejnego niezwykłego koncertu Kasia i Pippi zaproszą na niezwykłe spotkanie z tajemniczą postacią. Ma na imię  Vovo Indo, Diado, Coleda, Kanakaloka albo jak kto woli – El  Nino Jessus. Jeździ na białym koniu, lata na miotle, pływa na statku albo przepycha się przez pełen sadzy komin. Niekiedy zamienia się w Czarownicę Befanę, kiedy indziej uroczego krasnoludka, który zbiera maleńkie okruszki. Kim kolwiek jest – przynosi radość. Zjawia się w magicznych chwilach i zostawia prezenty – kto taki ?? Mikołaj Święty!!
Pippi, która już przygryza piegowate usteczka i niecierpliwie przestępuje z nogi na nogę, bo nie może doczekać się bożonarodzeniowego spotkania z Wami  - dzieciakami!!! Zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w najbardziej świątecznym koncercie jaki widział w całym swoim życiu Stary Rok – Kasia Stoparczyk.
 
Organizator: Agencja Muzyczna Polskiego Radia
Scenariusz i prowadzenie: Katarzyna Stoparczyk
Wykonawcy:
Pippi  Pończoszanka – Dominika Kluźniak
Wokalistka - Katarzyna Stankiewicz
Muzycy z Miasteczka Pippi (Etno Funky Show):
Sambor Dudziński, Robert Cichy i Wojciech Król
Pani Śpiewarka – Ewelina Siedlecka sopran
Pani Śpiewarka 2 – Dorota Szczepańska mezzosopran
Pan Śpiewnik – Kamil Kaznowski bas-baryton
Pan Forteklapista (pianista) – Łukasz Chrzęszczyk
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!
Doładuj
Przeładuj