GRY
 
 

"Kasia i Pippi na tropie"

11 i 12.02.2012r., godz.11.00 Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy koncert z cyklu: "Kasia i Pippi na tropie" Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego ul. Modzelewskiego 59

Polskie Radio im. Witolda Lutosławskiego Warszawa
Bilety dostępne na stronie: sklep.polskieradio.pl

Scenariusz i prowadzenie - Katarzyna Stoparczyk
Pippilotta Firanadella - Dominika Kluźniak
Muzycy z Miasteczka Pippi (Etno Funky Show) - Sambor Dudziński, Igor Przebindowski, Wojciech Król, Fryderyk Młynarski
Pani Śpierwarka 1 (sopran) - Ewelina Siedlecka,
Pani Śpiewarka 2 (sopran) – Dorota Szczepańska,
Pan Bas – Kamil Kaznowski
Pan Forteklapista (pianista) – Łukasz Chrzęszczyk
Bohaterowie trójkowej audycji „Dzieci wiedzą lepiej”

Tym razem wspólnie z Pippi, Kasią, artystami muzykami, a także bohaterami trójkowej audycji „Dzieci wiedzą lepiej” wędrować będziemy poprzez świat w poszukiwaniu Królewny Śnieżki. Dlaczego? Stanie się tak, ponieważ Pan Listonosz bardzo zmęczony swoją pracą pomylił przesyłki. Wspaniała paczka, która miała powędrować do Królewny Śnieżki, nieoczekiwanie trafiła do willi Śmiesznotki Pippilotty Firnandelli. Pippi, pomimo tego, że bardzo chciała ją zatrzymać, zdecydowała, że odnajdzie adresatkę i odda go we właściwe ręce. Czy tak się stanie? Czy Pippi odnajdzie Śnieżkę? Na pewno nie będzie to łatwe. Trzeba będzie przemierzyć świat, poradzić sobie z trudami podróży i niebezpieczeństwami. A przy okazji poznać niezwykłych ludzi, ich codzienne troski i zwyczaje. Wędrowcom towarzyszyć będzie przepiękna muzyka pochodząca z wielu egzotycznych zakątków świata. Muzyka, która bardzo w tych poszukiwaniach pomoże, bo – jak wszyscy wiemy – wspaniale potrafi łagodzić obyczaje.

Agencja Muzyczna Polskiego Radia
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (1 ocena)

1.0
Doładuj
Przeładuj