Kasia Tusk zbiera komplementy po porodzie. „Kwitniesz będąc mamą”
fot. Facebook/ Kolaż mamotoja.pl

Kasia Tusk zbiera komplementy po porodzie. „Kwitniesz, będąc mamą”

Kasia Tusk opublikowała wideo, na którym spaceruje z córeczkami. Fani nie kryli zachwytu i komplementowali blogerkę, twierdząc, że służy jej macierzyństwo.
Sylwia Arlak
Kasia Tusk zbiera komplementy po porodzie. „Kwitniesz będąc mamą”
fot. Facebook/ Kolaż mamotoja.pl
Kasia Tusk mocno strzeże swojej prywatności. Choć na blogu „Makelifeeasier” i w mediach społecznościowych publikuje wiele kadrów ze swojego życia, bardzo dba o to, żeby nie pokazać zbyt wiele. Rodzina blogerki rzadko pojawia się na zdjęciach (a jeśli już, to córeczki zawsze mają zasłonięte twarze). Nic dziwnego, że fani wyczekują ich z niecierpliwością.
 

Fani zachwyceni nagraniem Kasi Tusk

Ostatni post Kasi Tusk wzbudził wiele emocji. Blogerka opublikowała na Instagramie nagranie ze spaceru z  córeczkami. Pomimo niesprzyjającej pogody wybrały się na molo w Sopocie. Córka Donalda Tuska szeroko się uśmiecha, podczas gdy starsza córeczka biega wokół mamy. „Another day when my coffee needs a coffee” – podpisała zdjęcie.
 

Pod postem na Instagramie i na blogu „Makelifeeasier” pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Komplementowali gwiazdę, pisząc, że świetnie odnajduje się w roli matki i wspaniale wygląda. Posypały się też gratulacje. 
  • „Oglądanie takich zdjęć to sama przyjemność, aż robi się ciepło na sercu. Gratuluję Kasiu wspaniałej i kochanej rodziny”;
  • „Kwitniesz, będąc mamą, widać, że sprawia Ci to ogrom radości i spełnienia”;
  • „Pani Kasiu, wygląda Pani cudownie przy 2 szkrabach”;
  • „Super! Gdybym nie widziała wcześniej Twojego ciążowego brzuszka, to po dzisiejszych zdjęciach w życiu bym nie powiedziała, że dopiero co zostałaś mamą! I piszę to jako zazdrosna mama 8-miesięcznego Malucha”;
  • „Zazdroszczę takiego wyglądu po porodzie” – pisali internauci.
 

Przypomnijmy, że w drugiej połowie sierpnia Kasia Tusk oraz Stanisław Cudny po raz drugi zostali rodzicami. Jeszcze raz gratulujemy młodym rodzicom i życzymy dużo zdrowia całej rodzinie!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy