Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati w ciąży
fot. Instagram/katarzynazielinska

Kasia Zielińska apeluje do ciężarnych: "dziewczyny, nie dajmy się!"

Aktorka nie zgadza się na to, jak w Polsce podchodzi się do kobiet w ciąży. Ma rację?
Milena Oszczepalińska
Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati w ciąży
fot. Instagram/katarzynazielinska
Kasia Zielińska mimo ciąży nie zamierza rezygnować z aktywnego życia. Ostatnio pokazała się na pprzeglądzie najnowszych trendów kosmetycznych od Sephory. Na tym samym wydarzeniu była też druga aktualnie ciężarna polska gwiazda – Weronika Rosati. Obie panie wyglądały promiennie. Kasia pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie i opatrzyła go ciekawym wpisem na temat traktowania ciężarnych w Polsce. Jesteście ciekawi, co napisała?

Katarzyna Zielińska apeluje do ciężarnych

Ponieważ aktorka sama jest teraz w ciąży, temat traktowania ciężarnych jest jej na tyle bliski, że postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami publicznie. W jednym z postów na Instagramie napisała: „Dlaczego w Polsce utarło się, że kobieta w stanie błogosławionym to najlepiej, jakby nie wychodziła z domu. Boże, dziewczyny, nie dajmy się. Te które znają ten stan, wiedzą że to stan totalnego odjazdu. Oczywiście jeśli wszystko jest ok i ciąża przebiega normalnie, bez żadnych niespodzianek. Stan kosmicznego szczęścia pozwala nam wtedy przenosić góry. Kobiety, róbmy wtedy to, na co mamy ochotę i siłę. Mamy ochotę spać to śpijmy. Mamy ochotę tańczyć to tańczmy. Mamy ochotę zjeść tabliczkę czekolady to ją zjedzmy. Mamy ochotę założyć błyszczące buty i iść do pracy to zróbmy to. Wszystko jest dla nas tylko w odpowiednich dawkach i pod kontrolą specjalistów”. Zgadzacie się ze słowami aktorki? Czy wy w ciąży pozwalacie (lub pozwalałyście) sobie na robienie wszystkiego, na co macie ochotę, czy jednak się ograniczacie (ograniczałyście) w obawie o dziecko?
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Aktorka radzi ciężarnym

Te słowa Kasi z pewnością podbudują każdą przyszłą mamę: „Nieczęsto zdarza się taki stan w życiu, więc korzystajmy z tego. I pamiętajmy, że jesteśmy wtedy pod totalną ochroną. Jesteśmy piękne! A nasi panowie niech nas noszą na rękach. I właśnie tego nam życzę”. A my życzymy szczęśliwego rozwiązania, bo to już chyba naprawdę całkiem niedługo :)

Zobacz też: Fanka do Kasi Zielińskiej: "w ciąży nie jeździ się na rowerze".

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy