GRY
 
 

Kasia Zielińska już kompletuje wyprawkę dla dziecka

Aktorka jest wyjątkowo zapracowaną mamą i nie zamierza zwolnić obrotów, dlatego w wolnych chwilach już zaczyna kompletować wyprawkę dla maluszka.

Katarzyna Zielińska
fot. ONS

Choć Kasia Zielińska nadal oficjalnie nie potwierdziła, że jest w ciąży, ponieważ uważa, że to jej prywatna sprawa, to na zdjęciach robionych przez paparazzi widać zaokrąglony brzuszek aktorki. W najnowszym numerze magazynu "Flesz" możemy przeczytać, że Kasia jest w 4 miesiącu ciąży i już zaczyna kompletować wyprawkę dla dziecka i myśleć, jak urządzić jego pokój. Dlaczego tak wcześnie? Aktorka jest bardzo zapracowaną przyszłą mamą i nie zamierza zwalniać tempa aż do porodu. - Kasia uważa, że ciąża to nie choroba. Chce pracować tak długo, jak się da. Na razie czuje się świetnie i tak wygląda - mówi jej znajoma.

Kasia codziennie zaczyna dzień o szóstej i biegnie na plany seriali, a gra aż w trzech: "Barwach szczęścia", "O mnie się nie martw" i "Przyjaciółkach". A wieczorami ma próby i spektakle w dwóch teatrach. Do porodu aktorka ma zamiar nagrać aż dwie płyty. Kiedy zatem odpoczywa? - Kasia odpoczywa w niedzielę, to dzień tylko dla niej, rodziny i przyjaciół - zdradza przyjaciółka aktorki.

Więcej na ten temat w magazynie "Flesz" (19/2014). Magazyn możesz zamówić na stronie "Czytamy magazyny".

Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj