Katarzyna Błażejewska Stuhr o ciąży
fot. Instagram

Katarzyna Błażejewska-Stuhr narzeka na ciążę: „To koszmarne wspomnienie!”

Katarzyna Błażejewska-Stuhr nie ma dobrych wspomnień z obu ciąż. Żona Macieja Stuhra jako dietetyczka edukuje przyszłe mamy, a ostatnio przy okazji polecania ciążowej diety przyznała z zadowoleniem, że tzw. stan błogosławiony zajmuje ją na szczęście już tylko teoretycznie.
Magdalena Drab
Katarzyna Błażejewska Stuhr o ciąży
fot. Instagram
Katarzyna Błażejewska-Stuhr jest szczęśliwą mamą dwóch synów, ale obie ciąże zniosła dość kiepsko. Czuła się źle do tego stopnia, że tamten okres nazwała... koszmarem. 

Katarzyna Błażejewska-Stuhr o ciążach: strach i niedogodności!

Żona Macieja Stuhra kocha swoje dzieci ponad wszystko, ale do czasów ciąży niechętnie wraca wspomnieniami. Wszystko przez fatalne samopoczucie, ciążowe dolegliwości oraz lęk o to, co dzieje się wewnątrz jej ciała.

„Ciąża nie jest dla mnie 'stanem błogosławionym'… Strach o to, co dzieje się we mnie, bezradność... plus wszelkie niedogodności. To jakieś koszmarne wspomnienie! Dobrze, że ten czas już za mną” – wyjawiła na Instagramie.

To pierwsze tak szczere wyznanie dietetyczki, ale dobrze, że te słowa padły, bo przecież nie wszystkie kobiety „kwitną” w ciąży.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy