Kasia Cichopek w czerwonej sukni wieczorowej i w małej czarnej
fot. screen/instagram.com/katarzynacichopek/

Kariera czy macierzyństwo? Co jest ważniejsze dla Katarzyny Cichopek?

Czy aktorka musiała z czegoś zrezygnować, kiedy podjęła decyzję o macierzyństwie? Czy udało jej się bez problemu pogodzić karierę i dzieci?
Weronika Zagojska
Kasia Cichopek w czerwonej sukni wieczorowej i w małej czarnej
fot. screen/instagram.com/katarzynacichopek/
W dzisiejszych czasach to wcale nie taki łatwy wybór - kariera czy dzieci? Zwłaszcza w świecie show-biznesu rzadko się zdarza, by ktoś świadomie zwolnił tempo dla rodziny. Dla Katarzyny Cichopek, aktorki znanej z serialu "M jak miłość", wybór był jednak oczywisty. 

Kasia Cichopek na jakiś czas zniknęła z popularnych programów telewizyjnych. Kiedyś prowadziła także dużo imprez, teraz jest jej znacznie mniej na naszych małych ekranach. Wszyscy pamiętają, że po sukcesie w bijącym rekordy oglądalności serialu "M jak miłość", wygrała "Taniec z gwiazdami", potem prowadziła też m. in. polsatowskie talent show: "Jak oni śpiewają", a później "Tylko nas dwoje". Potem pojawiała się już coraz rzadziej. Okazuje się, że nie przez przypadek. Gwiazda zrezygnowała z telewizji, na rzecz życia rodzinnego i to potoczyło się naturalnie. Musiała zwolnić tempo, kiedy została po raz pierwszy mamą, a później po raz drugi.
 
 

Brawo 👏🏻 @anja_kosinska @marcinlazecki super pokaz. Dziękuje za zaproszenie. @guess #fashionshow #redcarpet #glamour #fashion #evening

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
W wywiadzie dla portalu Plejada aktorka podkreśla: - Przyszedł taki moment, że Katarzyna Cichopek musiała zacząć żyć też własnym życiem i być sobą w swoim domowym ognisku. U mnie bardzo naturalnie się wszystko przez moją karierę toczy. Stałam się mamą, potem po raz drugi, więc naturalnie musiałam zwolnić tempo, żeby być z dziećmi w domu.
 

25-lecie @polsatofficial look: @violapiekut @monikazbrzezna @murasdaniel #redcarpet #tvshow

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)


Aktorkę można teraz zobaczyć za to częściej na deskach teatru. Jak wam się podoba takie raczej niezbyt "modne", zwłaszcza w świecie celebrytów, podejście do macierzyństwa i pracy? Wreszcie ktoś kto nie udaje, że macierzyństwo nic w życiu nie zmienia i nie trzeba z niczego rezygnować... 

Źródło: Instagram, plejada.pl

Zobacz też:
Redakcja poleca: Macierzyństwo wzbudza w Joannie Kulig skrajne uczucia. Jakie i dlaczego?
Jaki jest sposób aktorki na łączenie pracy zawodowej i rodzicielstwa? Co sądzi na temat macierzyństwa? Zobaczcie materiał wideo!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy