Kasia Cichopek pokazała bałagan w pokoju córki
fot. Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek pokazała bałagan w pokoju córki

Katarzyna Cichopek pokazała pokój swojej córki. Zdjęcie ukazuje proces sprzątania. Jesteśmy jednak pewne, że inne dzieci potrafią znacznie bardziej nabałaganić!
Joanna  Biegaj
Kasia Cichopek pokazała bałagan w pokoju córki
fot. Instagram/katarzynacichopek
Aktorka podzieliła się z fanami widokiem pokoju swojej córki. Panuje tam nieład, który postanowiła pomóc okiełznać 8-letniej Helence. W efekcie jednak wszystko spadło na nią, a jej córka... skupiła się na zabawie!

Sprzątanie pokoju Helenki

Katarzyna Cichopek na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie pokoju swojej córki. Widać na nim porozrzucane zabawki, pudełka, papierową torbę. Na krześle piętrzą się ubrania, na biurku także panuje lekki chaos.

Instagram/katarzynacichopek
Okazało się, że tak jak dla większości dzieci, również dla Helenki, największą atrakcją sprzątania jest... odkrywanie na nowo starych zabawek. Choć aktorka przyznała, że to ona sama sprząta pokój, to czuć, że jest bardziej rozbawiona całą sytuacją, niż zła na Helenkę.

Jak wyglądają pokoje waszych dzieci? Czy panuje tam delikatny bałagan, czy może wasze maluchy bardzo dbają o porządek w swoich czterech kątach?
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy