Katarzyna Cichopek
fot. Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek stawia na drewniane zabawki

Aktorka pochwaliła się, czym bawią się jej dzieci
Milena Oszczepalińska
Katarzyna Cichopek
fot. Instagram/katarzynacichopek
Moda na kupowanie dzieciom drewnianych zabawek to z jednej strony powrót do czasów naszych mam i babć, kiedy to drewniane zabawki były właściwie jedynymi, a z drugiej strony świadomy wybór rodziców chcących uniknąć dawania dzieciom tanich, słabych jakościowo zabawek plastikowych, które w dodatku często działają na zbyt wiele zmysłów małego dziecka.

Ostatnio jedna z aktorek, grająca na co dzień w serialu „M jak miłość” podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie zabawkami, jakich używają jej dzieci. Kasia Cichopek najwyraźniej preferuje świadome rodzicielstwo i stawia na mądre zabawki, które wspomagają rozwój dziecka, zamiast męczyć go oddziaływając na zbyt wiele bodźców naraz.

Jakie zabawki dla dzieci wybiera Katarzyna Cichopek?

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać drewniane, pastelowe liczydło i betoniarkę. Prawda, że ładne? A do tego jakie rozwijające!

Kto z nas nie pamięta zabawy liczydłem? Bardzo dobrze, że takie zabawki znów wracają do łask, a coraz częściej mówi się o szkodliwości wszelkich zabawek swiecąco-grających, które oprócz tego, że niewiele przynoszą pożytku małemu człowiekowi, to jeszcze jak drażnią rodziców, kiedy wygrywają swoje melodyjki całymi dniami…

A wy jakie zabawki kupujecie swoim dzieciom? Pochwalcie się w komentarzach, czym wasze dzieci lubią się bawić najbardziej!

Zobacz też: Ta celebrytka to prawdziwa fanka rodzicielstwa bliskości!

Źródło: Instagram
Redakcja poleca: Dorota Czaja o pierwszych świętach z synkiem
Gwiazda zdradza, co najbardziej lubi jeść w Wigilię i co kupi dla synka Leosia.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy