Katarzyna Cichopek uważa, że winą kobiety jest, jeśli mężczyzn ją zdradził!
fot. Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek sugeruje w TV, że winę za zdradę mężczyzny ponosi kobieta!

Kasia Cichopek w trakcie prowadzenia programu telewizyjnego zasugerowała, że jeśli mężczyzna zdradza – wina leży po stronie kobiety. Trochę to nieprzemyślane, nie sądzicie?
Joanna  Biegaj
Katarzyna Cichopek uważa, że winą kobiety jest, jeśli mężczyzn ją zdradził!
fot. Instagram/katarzynacichopek
Kasia Cichopek od wielu lat jest mężatką, wraz ze swoim partnerem doczekała się dwójki dzieci. Aktorka nie ukrywa, że jej związek przechodził także kryzysy. Teraz kobieta powiedziała publicznie, co myśli na temat zdrady. Jej wypowiedź była dosyć kontrowersyjna... Kasia stwierdziła, że jeżeli mężczyzna zdradza - jest to wina kobiety.

Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Tematem ostatniego odcinka programu, który prowadzi Kasia była zdrada. Prowadząca wraz ze swoimi gośćmi szukała odpowiedzi na pytanie „Dlaczego mężczyźni zdradzają?”. Kasia Cichopek ma dość odważne poglądy w tej kwestii:
„Kobiety po narodzeniu dziecka oddalają się od mężczyzn, całą swoją uwagę kierują na potomstwo. Mężczyzna swoją robotę zakończył na etapie spłodzenia malucha i czuje się niepotrzebny”. Aktorka dodała również, że „Stare powiedzenie mówi, że jak nie zjesz obiadu w domu, to zjesz obiad na mieście, więc trzeba dbać!”.
Redakcja poleca: Szczepienia – przed jakimi chorobami chronią? [WIRTUALNE WARSZTATY]
Gruźlica, błonica, tężec, krztusiec, polio to choroby, które dzięki szczepieniom obowiązkowym prawie udało się wyeliminować. Czy to oznacza, że już nigdy nie wrócą? Jak się objawiają i jakimi powikłaniami grożą? Dowiesz się tego, uczestnicząc w bezpłatnych wirtualnych warsztatach, na które zapraszamy wraz z dr n. med. Anetą Górską-Kot, pediatrą.

Recepta na udany związek

Jakiś czas temu Kasia Cichopek zdradziła swoją receptę na szczęśliwy związek:
„Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym. (...) Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć” - przyznała.

Źródło: Pytanie na Śniadanie

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy