Katarzyna Cichopek życzenia dla syna
fot. Instagram

Katarzyna Cichopek złożyła synowi życzenia urodzinowe: można się wzruszyć!

Katarzyna Cichopek świętowała 12. urodziny syna i publicznie złożyła mu życzenia. Słowa aktorki wzruszają do łez – każda mama doskonale je zrozumie.
Magdalena Drab
Katarzyna Cichopek życzenia dla syna
fot. Instagram
Katarzyna Cichopek nie mogła się nadziwić, że ma już tak dużego syna. Adam skończył niedawno 12 lat i jest powodem do dumy dla swojej mamy. Aktorka złożyła mu piękne życzenia.

Katarzyna Cichopek życzy synowi szczęścia: jej słowa rozczulają

Katarzyna Cichopek postanowiła napisać swoje wzruszające życzenia dla syna na Instagramie pod ich wspólnym zdjęciem. Zaskoczona faktem, że jej starsze dziecko jest już prawie dorosłe, życzyła mu szczęścia i zdrowia. Pod jej słowami o wsparciu i wiecznej miłości mogłaby się chyba podpisać każda mama! 

„Synku mój najdroższy! Dziś kończysz 12 lat! Jak? Kiedy? Przecież chwile temu się urodziłeś. Jesteś najlepszym, co mnie w życiu spotkało, moim cudem. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy, realizuj swoje marzenia. Zawsze będę Cię wspierać i kochać” – napisała Katarzyna Cichopek, zwracając się do syna już nie „Adasiu”, a doroślej – „Adamie”.

Dołączamy do życzeń, wszystkiego dobrego dla Adama! 
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić ozdobną cyfrę
Dekoracje to połowa sukcesu każdego udanego przyjęcia dla dzieci. Zobacz jak zrobić ozdobną cyfrę, która wzbudzi zachwyt i zazdrość gości.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy