Katarzyna Glinka
fot. Instagram/katarzynaglinka

Katarzyna Glinka szczerze o macierzyństwie: „mogę sobie nie radzić”

Kasia Glinka zwierzyła się na Instagramie z tego, że ma takie dni, gdy nic jej się nie chce. Pod postem aktorki pojawiło się bardzo dużo komentarzy innych mam, które mają podobne doświadczenia.
Joanna  Biegaj
Katarzyna Glinka
fot. Instagram/katarzynaglinka
Kasia Glinka niedawno została drugi raz mamą, teraz bardzo szczerze napisała, jak wygląda macierzyństwo z jej perspektywy. Aktorka miewa takie momenty, kiedy chodzi w dresie albo piżamie przez cały dzień. Kasia swoimi słowami dodała otuchy innym mamom, a pod postem pojawiła się lawina komentarzy. Ostatnio również Ola Żebrowska bez upiększania opowiedziała o byciu mamą

Cały dzień w piżamie

Kasia zdradziła, jak wygląda jej rzeczywistość. Kobieta nie idealizuje macierzyństwa, lecz daje sobie przyzwolenie na to, by czasem sobie nie radzić: „Też macie takie dni, kiedy nic wam się nie chce? U mnie to właśnie dzisiaj. Cały dzień w piżamie, właśnie wskoczyłam w dres, ale co tam, chyba mogę sobie na to pozwolić? Przecież jestem 'młodą' mamą. Mogę sobie nie radzić! Ściskam wszystkie mamuśki - te ogarnięte i te nieogarnięte”.
Redakcja poleca: Cytaty o mamie - najpiękniejsze memy o macierzyństwie
Zobacz filmik z krótkim zestawieniem naszych najładniejszych i najbardziej trafnych facebookowych memów, które podbiły serca czytelniczek, co widać po ilości udostępnień z naszego profilu Babyonline.pl na Facebooku.

Komentarze fanek

Kasia Glinka nie jest jedyną mamą, która czasami ma takie leniwe dni. Internautki w komentarzach pod postem podzieliły się swoimi doświadczeniami:

„Ja mam taki dzien juz dobry tydzien choc ogarniam sie to jednak brak sil na bieganie czy ćwiczenia”

„Też tak dziś mam”

„A obijaj się ile wlezie i dzidzia pozwala”

„Niestety każde mamy i te,,młode '' 😛 maja taka ochotę na chwilę lenistwa”

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy