Kasia Tusk z córką
fot. Instagram

Katarzyna Tusk znajduje czas dla starszej córki. Zrobiła jej piękną fryzurę!

Katarzyna Tusk od niedawna jest mamą dwóch dziewczynek, ale pomimo mnóstwa obowiązków znajduje czas i dla noworodka, i dla starszego malucha. Ostatnie ciepłe dni lata mama i córka spędziły na zabawie i przytulaniu. Blogerka zrobiła dziewczynce uroczą fryzurę.
Magdalena Drab
Kasia Tusk z córką
fot. Instagram
Katarzyna Tusk cieszy się podwójnym macierzyństwem i gdy tylko może, poświęca czas starszej córeczce. To już całkiem duża panna! Mama bawiła się z nią w ogrodzie i pięknie uczesała.

Katarzyna Tusk ze starszą córką: ale ona duża!

Katarzyna Tusk z pewnością nie ma zbyt wielu wolnych chwil, bo przez większość czasu zajmuje się opieką nad nowo narodzoną córeczką. Mimo to stara się nie zaniedbywać starszego dziecka – ostatnio niespełna 3-letnia Liliana podziwiała z mamą widoki za oknem, jedząc szarlotkę, a potem obie bawiły się na huśtawce w ogrodzie. Dziewczynka dużo urosła i ma urocze blond włosy. Mama przypięła jej na głowie sporą kokardę, dzięki czemu fryzura wyglądała bardzo stylowo. Katarzyna Tusk pochwaliła się zdjęciami na InstaStories.

„Czy ta jesień nie przyszła za szybko? Korzystamy, ile się da z ostatnich ciepłych wieczorów w ogrodzie.” – napisała.

Trzeba przyznać, że w tak pięknych okolicznościach nawet chłodna jesień nie wydaje się straszna.

Kasia Tusk z córką
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy