Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami? Odważna wypowiedź aktorki! [WIDEO]

Katarzyna Warnke, aktorka, która grała w takich produkcjach kinowych jak "Botoks" oraz najnowszy film "Kobiety mafii", opowiedziała szczerze o ciąży, macierzyństwie i strachu, który towarzyszy każdej kobiecie. Nie wszystko w showbiznesie jest takie piękne i cukierkowe, jak się czasami wydaje... Czy aktorki wolą robić karierę niż rodzić dzieci?
Źródło: Newseria Lifestyle

Katarzyna Warnke (41 l.) jest o 10 lat starsza od swojego męża Piotra Stramowskiego (31 l.), co w kontekście planowania ciąży i decyzji o dziecku jest bardzo istotne. Aktorka sama przyznaje, że jest w takim wieku, w którym MUSI się na dziecko szybko zdecydować. Choć sama decyzja to jeszcze nie wszystko, bo ważne są także kwestie związane ze zdrowiem, zarówno kobiety planującej ciążę w późniejszym wieku, jak i dziecka.
 

Aktorska para pobrała się w lipcu 2016 roku. Od tego momentu media i fani spekulują kiedy aktorzy zdecydują się na pierwsze dziecko. Taka presja z pewnością nie pomaga, choć aktorka podkreśla, że szum medialny nie ma najmniejszego wpływu na prywatność pary i ich życiowe decyzje. Jednak to wszystko, co się dzieje wokół tematu ciąży, aborcji, antykoncepcji, badań prenatalnych w Polsce, a także choćby powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim nie ułatwia kobietom życia. Także aktorkom.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze "Kobiety mafii"
                                                     ONS.pl

Sama Katarzyna Warnke w rozmowie z party.pl mówiła już tuż po ślubie, że bardzo chciałaby zostać mamą. W tym czasie jednak trochę się zmieniło i kariera aktorki zdecydowanie przyspieszyła, dostaje coraz więcej i coraz ciekawszych propozycji. Jak pogodzić pracę, tak specyficzną, z planowaniem dziecka? Czy to w ogóle możliwe? Aktorka odważnie, prawdziwie i szczerze odpowiada na te trudne pytania w wywiadzie dla Newseria Lifestyle. Nieczęsto się zdarza, by temat macierzyństwa był tak przemyślany i sensownie ujęty...

Czy wszystko wskazuje na to, że już niedługo Piotr Stramowski, który wyraża się o żonie słowami "Moja prawdziwa miłość", zostanie tatą?
 
 

My True LOVE 😈 #love #mygirl #standby #waitingforher #beauty #blonde #style

Post udostępniony przez Piotr Stramowski Official (@piotrstramowski_official)


Zobacz też: Źródło: Newseria Lifestyle, party.pl, instagram.com, ONS.pl
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy