Katarzyna Zielińska pokaząła pokój synka
fot. Adobe Stock

Zielińska pokazała, jak urządziła pokój synka (mamy podobne ozdoby!)

Jest stylowo i nietypowo, a to wszystko zasługa dekoracji powieszonych pod sufitem. Czyżby aktorka myślała o powiększeniu rodziny?
Agnieszka Majchrzak
Katarzyna Zielińska pokaząła pokój synka
fot. Adobe Stock
Wakacje to idealny moment na wszelkiego rodzaju przemeblowania w domu i porządki w dziecięcych pokojach. Chyba do tego samego wniosku doszła aktorka Katarzyna Zielińska, bo właśnie pokazała na Instagramie, jak urządziła pokój dla starszego synka - 4,5-letniego Henryka. Aktorka zdradziła, że bardzo lubi urządzać dom.

Pokój z fruwającymi boćkami

Kolorystyka pokoju utrzymana jest w kolorach bieli, brązu i mięty. Widzimy na zdjęciu duże piętrowe łóżko, a pod nim zakątek przykryty zasłonkami i wypełniony półkami z książkami. Aktorka nie tak dawno wyznała w mediach społecznościowych, że jej dwóch synków uwielbia czytanie książek - robią to codziennie, a dom jest pełen książek.

Na poręczy łóżka zawieszone są rękawice bokserskie, więc nie wykluczone, że starszy syn aktorki lubi bawić się w boksowanie. Ale tym, co robi największe wrażenie, są dwa pokaźnych rozmiarów ptaki podwieszone pod sufitem pokoju. Okazuje się, że są to bociany.

- Dzisiaj rano czekały na Heńka w jego pokoju. Przyleciały do nas już wczoraj. Piękne bociany. Uwielbiamy te ptaki. Możemy z chłopakami patrzeć na nie godzinami. To są wyjątkowe bociany, nie odlatują na zimę. Zostają z nami - napisała Zielińska w poście.
 
 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Czy aktorka myśli o powiększeniu rodziny?

Boćki bardzo przypadły go gustu fankom aktorki. - O matulu! Przeurocze - komentowały.

 

Jeżeli chciałybyście w podobnym stylu, jak aktorka urządzić pokój dla waszych dzieci mamy tu kilka podobnych propozycji:


Zawieszenie w pokoju pokaźnych bocianów, wielu internautkom skojarzyło się z pokutującym w naszej kulturze mitem, że bociany przynoszą dzieci.

A ponieważ Zielińska napisała, że chętnie odda do przygarnięcia jednego jeszcze boćka, niektóre z fanek odpisały, że bardzo by chciały, aby do nich przyleciał i przyniósł rodzeństwo dla ich dzieci.

Aktorka przyznała, że jej chłopcy uwielbiają bociany i mogą godzinami je obserwować i to pewnie jest główna przyczyna, dla której znalazły się w dziecięcym pokoju. Ale tak na marginesie, jak myślicie, może to jest znak, że Katarzyna Zielińska myśli też o powiększeniu rodziny?

Źródło: Instagram
  [content:0_21140,1_2554,1_3666:GALGallery]


 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy