Katarzyna Zielińska
fot. ONS

Katarzyna Zielińska urodziła drugie dziecko!

Katarzyna Zielińska urodziła drugie dziecko. Fani i przyjaciele aktorki składają gratulacje.
Katarzyna Zielińska
fot. ONS

Katarzyna Zielińska już od samego początku ciąży bardzo chętnie dzieliła się swoimi emocjami. Aktorka ma już jednego syna, dlatego każdy zastanawiał się, jakiej płci okaże się drugie dziecko. W końcu pojawiły się nieoficjalne informacje, że będzie to chłopiec. Plotki okazały się prawdziwe, bowiem Kasia Zielińska po raz drugi urodziła synka! Aktorka nie posiada się z radości.

W ciąży wyglądała kwitnąco

Dwa miesiące temu mogliśmy podziwiać Katarzynę Zielińską na premierze musicalu "Piloci" w warszawskim Teatrze Roma. Wówczas na czerwonym dywanie zjawili się także między innymi Barbara Kurdej-Szatan i Michał Piróg oraz Monika Olejnik. Aktorka pojawiła się wówczas w bardzo eleganckiej czerwonej sukni, która podkreślała jej ciążowe krągłości. Gwiazda wyglądała imponująco, nie mówiąc już o stylizacji, okraszonej ekstrawagancją torebką w kształcie ust!

Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Aktorka urodziła drugie dziecko

Katarzyna Zielińska, która dopiero co urodziła, zdążyła już podzielić się z fanami radosną nowiną. Zrobiła to za pomocą Instagrama, na którym opublikowała urocze zdjęcie. Widać na nim jak szczęśliwa mama trzyma za rękę nowo narodzone maleństwo. Fani aktorki nie kryli wzruszenia i od razu złożyli aktorce gratulacje. "Brawo za wytrzymałość!", "Dużo zdrówka i szczęśliwości!" - pisali w komentarzach.


"Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza". - napisała pod zdjęciem Kasia Zielińska.

Aktorka  jest teraz podwójną mamą - ma bowiem dwóch cudownych synów. Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia mamie oraz maleństwu!

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy