Katarzyna Zielińska stylizacje z Instagrama
fot. screen/instagram.com/katarzynazielinska

Kasia Zielińska podzieliła się wzruszającym i zabawnym wyznaniem! Fanki już krytykują... [ZDJĘCIA]

Katarzyna Zielińska, aktorka znana szerszej publiczności z serialu "Barwy szczęścia", niedawno po raz drugi została mamą. Na Instagramie opublikowała wyjątkowo rozczulające wyznanie. Z pewną dozą humoru. Jak zwykle. Czy te słowa dodadzą otuchy innym mamom?
Weronika Zagojska
Katarzyna Zielińska stylizacje z Instagrama
fot. screen/instagram.com/katarzynazielinska
Czasami każda mama ma zły dzień, wszystko idzie nie tak, jest zmęczona, chora, ma wszystkiego dość... Co nas wszystkie trzyma wtedy przy życiu? Kasia Zielińska, aktorka, prywatnie mama dwóch synków trzyletniego Henia i dwumiesięcznego Aleksandra, opublikowała wzruszający post, choć z lekkim przymrużeniem oka. Podpisała zdjęcie z paluszkiem synka w buzi tak: "Mój cały, caluni świat. Wczoraj mój dzień nie należał do najlepszych, choróbsko i takie tam. Ale gdy przyszłam wieczorem do domu i zobaczyłam tych śmierdzących gagatków, to pomyślałam sobie: mam najlepiej na świecie. Bo co jest piękniejsze niż dom pełen gwaru, pachnąca szyjka i paluszki niuńka oraz teksty mistrzowskie typu: Mamuś, kocham Cię jak stąd do sufitu i ulicy kamyrdolkowej. No nic! 🚀🚀🚀 #szcześciara #kochamżycie #myślepozytywnie #śmierduchy #pampuchy #całymójświat #warszawa".
 
Czy wy też tak macie? Fanki Kasi Zielińskiej oczywiście zdążyły się już pokłócić pod zdjęciem, a niektóre zdążyły tez zauważyć, że aktorka wygląda "blado" i "źle jej w blondzie". O co poszło tym razem? O pokazywanie na zdjęciach rączki, nóżki, plecków dziecka, czyli właściwie o niepokazywanie twarzy niemowlęcia oraz starszaka.
 

Jedna z komentujących napisała: "Weź przykład z @nataliasiwiec.official i dodaj normalne zdjęcia swoich dzieci". Od razu padła odpowiedź innej: "Nie każdy jest sprzedajny jak @nataliasiwiec.official. Ona za kasę diabłu duszę sprzeda!! Brawo @katarzynazielinska za celebrowanie swojej prywatności!👏👏👏".

Nam już się trochę znudziło pisanie o tym, dlaczego gwiazdy i celebryci decydują się na niepokazywanie twarzy swoich dzieci, choć rzeczywiście czasami może to mieć związek z kontraktami reklamowymi, to jednak zwyczajnie i po ludzku mają do tego prawo. Jak każdy rodzic.
 

Wszystkie mamy mają też prawo wyglądać na zmęczone i chore wtedy, kiedy po prostu źle się czują i nie mają czasu na nic. Czy mamy same sobie przypadkiem bez sensu nie podwyższają poprzeczki? Czy wy zawsze jesteście w pełnym makijażu i nigdy nie pokazałyście się światu w naturalnej odsłonie?

To fajnie, że mamy-aktorki oprócz profesjonalnego wizażu i świetnych stylizacji oraz modnych ubrań, pokazują nam też swoją zwyczajną codzienną twarz. Wszystkie matki są takie same, wszystkie przechodzą przez te same etapy, niezależnie od tego, jaki zawód uprawiają, czy ile pieniędzy mają na koncie...

Kasia Zielińska wzruszająco o rodzinie
A co wy o tym myślicie? Czy mamy w Internecie potrafią się tylko kłócić? A kobiety mają w ogóle jakiś problem ze wspieraniem się nawzajem? Zobacz też: Źródło: instagram.com/katarzynazielinska
Redakcja poleca: Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami? Odważna wypowiedź aktorki! [WIDEO]
Katarzyna Warnke, aktorka, która grała w takich produkcjach kinowych jak "Botoks" oraz najnowszy film "Kobiety mafii", opowiedziała szczerze o ciąży, macierzyństwie i strachu, który towarzyszy każdej kobiecie. Nie wszystko w showbiznesie jest takie piękne i cukierkowe, jak się czasami wydaje... Czy aktorki wolą robić karierę niż rodzić dzieci?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy