GRY
 
 

Kate i William wybrali już imię dla dziecka?

Znów będzie głośno o brytyjskiej rodzinie królewskiej

Księżna Kate i książę William
fot. ONS.pl
Kilka dni temu z Pałacu Buckingham wydane zostało oficjalne oświadczenie informujące świat o trzeciej ciąży księżnej Kate. Nie podano jeszcze daty narodzin kolejnego royal baby ani płci dziecka, ale plotki mówią o tym, że George i Charlotte wkrótce będą mieli siostrzyczkę. Potwierdza to również magazyn „In Touch”. Jesteście ciekawi, jak będzie miała na imię?

Jakie imię dla dziecka wybierze książęca para?

Wśród propozycji, o jakich jak dotąd się spekuluje, nie ma mowy o nazwaniu córki na cześć zmarłej mamy księcia Williama – Diany. Pierwsza córeczka również nie otrzymała imienia po babci, dlatego tym bardziej mało prawdopodobne jest, by tym razem para książęca zdecydowała się na to imię.

Co ciekawe, podobno Kate i William biorą pod uwagę imię Elżbieta. Czy zechcą w ten sposób uczcić obecnie panującą królową? Przekonamy się już za parę miesięcy. Być może jednak rodzice wybiorą dla dziewczynki imię po innej znanej brytyjskiej królowej – Wiktorii. Media obstawiają też inne imiona, takie jak Alicja i Aleksandra. Czekamy na oficjalnej oświadczenie w tej sprawie!

A wy jak myślicie, które z tych imiona najbardziej pasuje dla małej księżniczki, która pojawi się na świecie na wiosnę przyszłego roku?

Zobacz też: "Normalne dzieciństwo" Charlotte i George'a

Źródło: Party.pl
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj