Kate Middleton
fot. ONS

Pojawiły się pierwsze informacje o imieniu dziecka pary książęcej!

Spekulacje na temat kolejnej ciąży Kate Middleton trwają. Para zaczyna podejmować ważne decyzje odnośnie swojego kolejnego dziecka.
Kate Middleton
fot. ONS

Nadal nie potwierdzono informacji dotyczącej płci dziecka książęcej pary. Media donoszą, że Kate i William od dawna dyskutują o wyborze imienia.

Elizabeth Diana Windsor to prawdopodobny wybór, gdyby okazało się, że dziecko będzie płci żeńskiej. Dlaczego chcą tak nazwać dziecko?

Zobacz też: Najpopularniejsze imiona dla dzieci

Mówi się, że księżna jest pod ogromnym wrażeniem królowej Elżbiety II oraz księżnej Diany - matki Williama. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że podziwia obie kobiety. Właśnie dlatego - na ich cześć - chce nazwać tak swoją córkę.

Kate jest wzorową mamą, żoną, księżną oraz ikoną stylu. Możemy więc być pewni, że wybór imienia na pewno będzie przemyślany. Decyzja podjęta pod wpływem nagłego impulsu jest raczej niemożliwa. 

Księżna Kate w ostatnim czasie zachwycała na gali dobroczynności w Londynie, pojawiając się w szykownej kreacji podkreślającej brzuszek.

Poznaj: Najpopularniejsze imiona dla dzieci 2014 roku - ranking do druku

W najnowszym magazynie "Flesz" [22/2014] możesz zobaczyć, w jakiej kreacji wystąpiła księżna Kate na gali dobroczynności w Londynie.

Redakcja poleca: Dlaczego stylistka Zosia Ślotała prowadzi blog o … macierzyństwie?
Stylistka przyznała, że na początku swej ciąży nic nie wiedziała o sprawach związanych z macierzyństwem takich jak np. wyprawka dla dziecka. Sprawdź, jak Zosia Ślotała przygotowuje się do narodzin pierwszego dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy