Kate Middleton
fot. Instagram/katemiddleton_kurdistan

Kate Middleton nie zwalnia tempa mimo zaawansowanej ciąży

W szafirowej sukience uwydatniającej spory brzuszek prezentuje się doskonale!
Milena Oszczepalińska
Kate Middleton
fot. Instagram/katemiddleton_kurdistan
Kate Middleton, księżna Cambridge jest już w trzecim trymestrze ciąży, a wciąż wygląda i czuje się znakomicie. Mimo sporego już brzuszka, ciągle jest aktywna i nie rezygnuje z wykonywania książęcych obowiązków. Jej forma w końcówce ciąży jest godna pozazdroszczenia!

Księżna Kate w zaawansowanej ciąży na spotkaniu „Mentally Healthy Schools”

Kilka miesięcy temu brytyjskie media donosiły, że księżna urodzi swoje trzecie dziecko na przełomie marca i kwietnia 2018 roku. Często ten ostatni trymestr kobiety poświęcają na odpoczynek i rezygnują z pracy, żeby móc w pełni zaangażować się w przygotowanie wszystkich rzeczy dla maluszka, ale nie Kate Middleton! Żona księcia Williama pojawiła się właśnie na kolejnym publicznym wydarzeniu… i zachwyciła promiennym wyglądem. Ciąża absolutnie jej służy. Zobaczcie sami!

Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!

Elegancka księżna Kate w trzecim trymestrze ciąży

Księżna Kate udowadnia, że kobieta w ciąży może wyglądać nie tylko elegancko, lecz także kobieco! Wcale nie trzeba zakładać luźnych, workowatych sukienek, dających przestrzeń dla rosnącego brzuszka. Dobrze skrojone, przylegające do ciała kreacje mogą przepięknie podkreślać stan błogosławiony i jednocześnie pokazać, że jest się nie tylko przyszłą mamą, ale też piękną kobietą.

Warto za przykładem Kate postawić też na wyraziste kolory. W sukience w szafirowym kolorze księżna wygląda na pełną energii i wypoczętą, a nieznikający z jej twarzy uśmiech tylko dodaje jej uroku i dziewczęcego wyglądu. Zresztą, w takiej sukience każdej przyszłej mamie od razu poprawiłby się humor, patrząc w lustro. Może to jest właśnie sposób na ciążowe huśtawki nastroju? :)

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy