księżna kate w modnej ciążowej sukience w kwiaty HIT
fot. screen/instagram.com/katemiddletonnn

Księżna Kate znowu naraziła się brakiem rozwagi w ciąży?

Kate Middleton jest znowu pod obstrzałem wszystkowiedzących matek i innych "znających się na ciąży" obserwatorów. Co tym razem zrobiła źle?
Weronika Zagojska
księżna kate w modnej ciążowej sukience w kwiaty HIT
fot. screen/instagram.com/katemiddletonnn
Co jakiś czas podpatrujemy stylizacje ciążowe Kate Middleton. Księżna w trzeciej ciąży oprócz oficjalnych, stonowanych zestawów, czasami potrafi założyć coś oryginalnego i nawet "szalonego". My to uwielbiamy! Oczywiście ma własny styl i uwielbia klasykę oraz odwołania do tradycji w modzie, ale doskonale to łączy z modnymi trendami. Często podczas oficjalnych wizyt kolorystka jej stroju ma znaczenie lub wybór projektanta czy kolekcji. Jej styl to świetna podpowiedź, jeśli szuka się ciążowych stylizacji i inspiracji!

Księżna Kate tym razem zachwyciła nas zwiewną wiskozową sukienką w kwiatowy wzór od Orla Kiely, model Margaret. Jej aktualna cena to ok. 2 000 - 2 305 zł (zależnie od sklepu). Założyła ją na wystawę w londyńskiej Narodowej Galerii Portretów. Jest odrobinę awangardowa, jeśli chodzi o wzór, a jednocześnie retro i bardzo wygodna. Pięknie się układa. Muzami tej kolekcji Orla Kiely są Yoko Ono, Gloria Steinem, Marianne Faithfull czy Frida Kahlo. Idealna kreacja wprost na podziwianie sztuki. Jak wam się podoba w tej ciążowej stylizacji?

Klikając na strzałkę po prawej stronie pośrodku - przejrzycie więcej zdjęć!
 

•swipe to see more pictures• As a patron of National Portrait Gallery, Kate visited the Gallery to attend the exhibition 'Victorian Giants: The Birth of Art Photography' last night after the attended Royal Foundation Forum earlier. . . 'Victorian Giants: The Birth of Art Photography' brings together for the first time portraits by Oscar Rejlander, Lewis Carroll, Julia Margaret Cameron and Lady Clementina Hawarden. These four artists would come to embody the very best in photography of the era, experimenting with new approaches to picture making, and shaping attitudes to the medium that have informed artistic practice ever since. The exhibition explores the birth of art photography in England and provides a fresh perspective on one of photography's formative periods. . . Kate selected several Victorian photographs and wrote captions which are displayed with the images for a special 'Patron's Trail'. Kate enjoyed the tour arround the exhibition and met leaders and supporters in the Gallery's Ondaatje Wing Main Hall. . . Kate also released a letter to support the exhibition (swipe till the end) ❤️ . . #katemiddleton

Post udostępniony przez HRH The Duchess of Cambridge (@katemiddletonnn)


Oczywiście i tym razem Kate Middleton została poddana krytyce. Co się tym razem nie spodobało wszystkowiedzącym matkom i hejterom? Księżna przeszła w samej cienkiej sukience z samochodu do galerii... Był to zimny wieczór i padał śnieg. Wszyscy reporterzy i paparazzi byli ubrani w grube kurtki, czapki, szale, ale... należy pamiętać, że oni pewnie musieli przebywać na dworze nieco dłużej czekając na Kate. Czy Księżna zachowała się nierozważnie i powinna bardziej dbać o siebie i swoje zdrowie w ciąży?
 

Botaniczne motywy są cały czas trendy, zarówno w wersji vintage, jak i nieco bardziej nowoczesnej. Feministyczne odwołania bardzo lubimy, tak samo jak roślinne wzory. Jak wam się podoba ta ciążowa stylizacja Kate?

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy