kate middleton w ciążowych płaszczach klasyka
fot. screen/instagram.com

Kto będzie matką chrzestną trzeciego dziecka Kate i Williama?

Czy Kate Middleton już w 7. miesiącu ciąży podjęła ostateczną decyzję, co do wyboru rodziców chrzestnych? Komentatorzy i fani nieco zdziwieni takim wyborem. A wy? Kogo powinno się wybierać na rodziców chrzestnych własnych dzieci, a kogo nie?
Weronika Zagojska
kate middleton w ciążowych płaszczach klasyka
fot. screen/instagram.com
Księżna Kate nie ma lekko w tej ciąży! Oj, nie... Ale to już trzecia ciąża więc pewnie ma wprawę. Oby! Media i ludzie na całym świecie śledzą nie tylko to, jak zmieniają się jej kształty w czasie ciąży, co robi, co mówi, a także co nosi. Wszyscy komentują wybory imion, wychowanie, sposób porodu, to, co znajdzie się w wyprawce, to co się tam nie znajdzie... Teraz przyszła też kolej na omawianie tego, kogo Kate Middleton poprosi o to, by została matką chrzestną jej dziecka.
Podobno Księżna już wybrała i matką chrzestną ma zostać nie kto inny jak...Meghan Markle, narzeczona i przyszła żona brata Williama, księcia Harry'ego. Jest to o tyle zaskakujący wybór, ponieważ plotki głoszą, że panie za sobą specjalnie nie przepadają. Czy to tylko plotki, a może właśnie próba publicznego ocieplenia wizerunku? Nie wiadomo.
Wydaje się jednak niemożliwym fakt, by tak ważną w życiu dziecka osobą, czynić kogoś za kim się zwyczajnie nie przepada lub słabo zna. Raczej Księżna musi brać pod uwagę, że matka chrzestna będzie często odwiedzać dziecko, a przynajmniej taki mieć zamysł. Inaczej ten wybór rzeczywiście wydawałby się pozbawiony sensu.
 

Merry Royal Christmas! Meghan Markle and Prince Harry Join Will, Kate and the Queen at Church🎄🎄🎄 Meghan, 36, and her groom-to-be Prince Harry, 33, walked to the Church of St. Mary Magdalene with Prince William and Kate Middleton. Four-year-old Prince George and 2-year-old Princess Charlotte stayed home to enjoy their presents. . #cambridges #princesscharlotte #dukeofcambridge #princegeorge #princewilliam #duchessofcambridge #duchesskate #katemiddleton #kurdistan #erbil #iran #shiraz #tehran #sanandaj #weadmirekatemiddleton #duchesscatherine #catherinemiddleton #buckinghampalace #kensingtonpalace #kensingtonroyal #queenelizabeth #princeharry #britishroyalfamily #england #royalfamily #pippamiddleton #dianaspencer #princessdiana#meghanmarkle

Post udostępniony przez Duchess Of Cambridge Fan Page (@katemiddleton.iran)


Jak donosi informator "Woman's Day" Księżna Kate i Meghan Markle "nawiązały siostrzaną więź i to jej sposób na pokazanie światu jak bliskie stały się sobie w ciągu kilku miesięcy".Czy to prawda? Czas pokaże. Do terminu porodu zostało około 2 miesięcy.

Jak spekulują plotkarskie media Księżna wybrała na chrzestną Meghan, ale nie ogłasza publicznie swojej decyzji, bo... zastanawia się czy to na pewno dobry wybór. Plotki też głoszą, że Kate spodziewa się nie jednego dziecka, a bliźniąt. Rodzina Królewska, jak dotąd, nie potwierdziła tych rewelacji.
A czy wy tak wcześnie podejmowaliście ostateczną decyzję o wyborze rodziców chrzestnych? Zanim dziecko przyszło na świat? Czy wasz wybór był trafiony?

Zobacz też: Źródło: Woman's Day, rmf.fm
Redakcja poleca: Elegancki makijaż na chrzest i komunię świętą – w 7 minut! [WIDEO]
Jak zrobić makijaż na uroczystości rodzinne wymagające specjalnej oprawy? Wizażystka pokazuje krok po kroku, jak się umalować szybko i pięknie, na chrzciny lub pierwszą komunię.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy