GRY
 
 

Katie Holmes kontra Victoria Bekham

Brunetka czy blondynka? Bardziej podoba Ci się dziewczęca Katie Holmes czy wyzywająca Victoria Bekham? Wybierz swój typ!

katie holmes, victoria becham
fot. ONS
Niedgyś roześmiana i dziewczęca Katie Holmes, odkąd poznała rodzinę Bekhamów i zaprzyjaźniła się z Victorią, przeszła drastyczną zmianę. Katie postawiła sobie przyjaciółkę za wzór do naśladowania nie tylko w kwestiach mody. Prawie identycznie jak pani Bekham skróciła włosy, zaczęła kopiować sposób bycia i ubierania Posh. Katie w ślad za Victorią nawet drastycznie się odchudziła! Zrzuciła 16 kilo w porównaniu z tym jak wyglądała po urodzeniu dziecka. Zaczęła przestrzegać diety 900 kalorii dziennie. Pije koktajle z owoców morza, je mrożone winogrona i sojową fasolkę. Nic dziwnego, że zdarzyło jej kilka razy zasłabnąć.

Mąż aktorki, Tom Cruise uważa, że Victoria wywiera na Katie zły wpływ. Tom z przerażeniem stwierdził, że obie panie "scaliły się w jedną postać". Holmes chudnie w oczach, za co Tom obarcza winą byłą Spicetkę. Cruise ma tego dość i chce zakończyć bliską znajomość obu gwiazd.
Ale istnieje szansa, że nie będzie musiał zabraniać żonie kontaktów z przyjaciółką, gdyż jedna z największych przyjaźni w Hollywood, zakończy się z innego powodu. Może się nim okazać najnowszy tatuaż Victorii Beckham, który obydwoje z mężem, zrobili z okazji odnowienia przysięgi małżeńskiej. Dumna Posh od razu pochwaliła się swojej koleżance od serca, lecz zamiast zachwytów usłyszała, że tatuaż jest tandetny. Dla kobiety, która chce uchodzić za ikonę mody, taka opinia to zniewaga. Od tamtego zdarzenia przyjaciółki nie odzywają się do siebie i najprawdopodobniej minie dużo czasu zanim pójdą razem na zakupy. Być może Katie to wyjdzie na dobre...


Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj