GRY
 
 

Modelka chwali się, że przekłuła uszy 17-miesięcznej córce. Obrzydliwe?

Brytyjska modelka i prezenterka telewizyjna Katie Price pochwaliła się na Instagramie, że przekłuła uszy swojej 17-miesięcznej córeczce. Mocno jej się za to dostało od internautów.

przekłuwanie uszu małym dzieciom
fot. Instagram/@officialkatieprice
Czy Katie Price publikując zdjęcie Bunny, swojej prawie półtorarocznej córki z przekłutymi uszami spodziewała się takiej burzy i dyskusji na swoim profilu? Pewnie tak, brytyjska gwiazda znana jest przecież z wywoływania kontrowersji, a trzy lata temu została nawet uznana przez Brytyjczyków za najbardziej obciachową mamę-celebrytkę na Wyspach. Nie powstrzymało jej to jednak przed dalszym dokumentowaniem swojego rodzinnego życia na Instagramie i dzieleniem się z całym światem prywatnością pięciorga swoich dzieci.Zdjęcie małej Bunny z kolczykami podzieliło internautów, a użytkownicy mediów społecznościowych nie szczędzą słów krytyki pod adresem Katie Price, nie brakuje jednak również głosów poparcia dla modelki i komplementów dla dziecka. 

„To przemoc wobec dziecka, wkładanie mu w ucho metalowego pręta bez pytania go o zdanie. Obrzydliwe, bardzo okrutne!” - napisała jedna z internautek w komentarzu pod zdjęciem na „officialkatieprice”, profilu modelki na Instagramie. Inna odpowiada na to: „Przeciwko szczepionkom też jesteś? Są tak samo brutalne”, na co autorka pierwszego komentarza przytomnie zauważa, że takie porównanie nie ma sensu, bo szczepionki mogą ocalić życie, a kolczyki nie.Sama Katie Price początkowo nie odnosiła się w żaden sposób do krytyki, ale w końcu zabrała głos, zauważając z rozżaleniem, że wiele celebrytów przekłuło uszy swoim małym dzieciom i nie zostali za to odsądzeni od czci i wiary. Wśród gwiazd, które zdecydowały się na ozdobienie ciała dzieci kolczykami, Price wymienia Gisele Bündchen, Angelinę Jolie i Kim Kardashian. Modelka dodała, że jej zdaniem mała Bunny wygląda uroczo z kolczykami, a tata dziewczynki ma hiszpańskie korzenie, co usprawiedliwia ich decyzję: w Hiszpanii wielu małym dziewczynkom przekłuwa się uszy.A co wy sądzicie na temat przekłuwania uszu niemowlętom i małym dzieciom? Czy waszym zdaniem wygląda to uroczo i rodzic ma prawo podjąć taką decyzję bez pytania dziecka o zdanie, czy może jest to – jak ujęła to jedna z internautek – okrutne i obrzydliwe?

Poradę położnej na temat przekłuwania uszu niemowlętom znajdziesz tutaj.
Redakcja poleca: Kolczyki dla niemowląt – hit czy kit? [WIDEO]
Przekłuwanie uszu niemowlakom i małym dzieciom to kwestia kontrowersyjna i często budząca różne emocje w rodzicach. A ty co myślisz na ten temat?
Doładuj
Przeładuj