Good Time day spa
fot. materiały prasowe

Kiedy ciało traci jędrność. Zaawansowane technologie wyszczuplające

Lato zbliża się wielkimi krokami. Czy nasze ciało i my jesteśmy gotowe na nadejście wiosny? Jeśli nie, proponujemy połączenie diety, ćwiczeń oraz zabiegów, które pozwolą pozbyć się niechcianego tłuszczu i zmniejszyć obwód o kilka lub kilkanaście centymetrów.
Good Time day spa
fot. materiały prasowe
Eksperci Good Time day spa dobiorą najlepszą dla Ciebie terapię wyszczuplającą brzuch, pośladki, uda, ramiona, boczki lub bryczesy. Wszystko w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologię i wiedzę naszych ekspertów. Tylko terapie łączone pozwolą na uporanie się z niechcianym problemem raz na zawsze. Gotowa do działania?

Popraw wygląd i jędrność skóry

Maximus to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie przeznaczone do poprawy wyglądu skóry, modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Urządzenie Maximus działa na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodujące uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu. Po zabiegach są wspaniałe efekty napięcia skóry, redukcja cellulitu i rozstępów oraz redukcja tkanki tłuszczowej w obwodzie i modelowanie sylwetki ciała.
Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomendujemy wykonanie ok. 6-8 zabiegów w jednej serii, w odstępie jednego tygodnia.
Redakcja poleca: 30. Finał WOŚP coraz bliżej: Jurek Owsiak pozdrawia czytelniczki Mamotoja.pl
Mamotoja.pl już po raz siódmy gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przy okazji jubileuszowego Finału mamy dla Was coś specjalnego – pozdrowienia od samego Jurka Owsiaka. Otwórzcie serca i grajcie razem z nami – do końca świata i jeden dzień dłużej!

Pozbądź się niechcianego tłuszczyku!

VelaShape III  to pierwsza bezinwazyjna procedura, która niszczy komórki tłuszczowe, w oparciu o efekt termiczny. VelaShape III gwarantuje trwały efekt odchudzania oraz pełną kontrolę kształtu - nie wymaga rekonwalescencji. Jest to zupełnie nowe urządzenie z rodziny Vela, które zostało przygotowane w celu poprawy skuteczności walki z dobrze zlokalizowanymi nadmiarami tkanki tłuszczowej tzw. pakietami tłuszczowymi. W skuteczny i bezpieczny sposób aplikuje energię na poziomie 150 watt bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Zupełnie nowe rozwiązanie tworzenia impulsów oraz kształt końcówek zabiegowych pozwala realizować jednakowo skuteczne zabiegi niezależnie od indywidualnej charakterystyki tkanki tłuszczowej. Dzięki zabiegowi możliwe jest wyszczuplanie ud, łydek czy ramion, odchudzanie brzucha, boczków czy pośladków, likwidacja bawolego karku, bryczesów i nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy kolan. Nasze doświadczenie plus doskonała technologia pozwalają osiągać bardzo dobre rezultaty już po 1 zabiegu. Polecamy wykonanie w jednej serii 4 – 6 zabiegów.

Zapraszamy do umówienia się na konsultację ze specjalistą.
www.goodtimedayspa.pl
tel. 41 634 38 30
Good Time Day Spa
ul. Gdańska 96
Łódź
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy