GRY
 
 

Kiedy dorosnę, to zostanę…- warsztaty rodzinne w Zachęcie

3,4.09.2011r. zapraszamy na warsztaty rodzinne z Baptistem Coehlo - arystą z Indii.

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
Wkrótce w Zachęcie (2 września) otwarcie wystawy Pokolenie przemiany. Nowa sztuka z Indii a na niej wiele ciekawych zajęć dla dzieci.

Kiedy dorosnę, to zostanę….
wiek: 7–12 lat

3 września (sobota), godz. 12.30–14.30

4 września (niedziela), godz. 12.30–14.30

Warsztaty poprowadzi Baptist Coehlo, artysta biorący udział w wystawie nowej sztuki z Indii. Od 2008 roku realizuje w Indiach projekt Samolot z papieru: w szkołach prowadzi warsztaty dla dzieci, w czasie których powstają prace nawiązujące do dziecięcych planów na przyszłość. Baptist Coehlo zaprasza dzieci z Warszawy do wzięcia udziału w tym projekcie.

Zajęcia będą się odbywać przez dwa dni. W sobotę nauczymy się robić papierowe modele różnych samolotów i zadamy sobie pytanie o nasze marzenia.

W niedzielę dzieci wrócą do Zachęty ze swoimi samolotami oraz dwoma przedmiotami przyniesionymi z domu, które nawiązują do ich planów na przyszłość. Wykorzystując te przedmioty oraz inne materiały plastyczne, stworzymy instalacje opowiadające o nadziejach związanych z dorosłością.

zapisy: dział edukacji 22 556 96 71
koszt: 18 zł

więcej »
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj