Kiedy księżna Kate urodzi trzecie dziecko?
fot. ONS.pl

Wiemy już, kiedy trzecie Royal Baby przyjdzie na świat!

Jest oficjalne oświadczenie z Pałacu Kensington
Milena Oszczepalińska
Kiedy księżna Kate urodzi trzecie dziecko?
fot. ONS.pl
Na początku września świat obiegła informacja, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka. Od tej pory Pałac Kensington milczał w sprawie ciąży Kate, wydał jedynie oficjalne oświadczenie potwierdzające ten fakt. Plotki głosiły, że para poczęła trzecie royal baby podczas wizyty w Polsce… Nie podawano jednak oficjalnie ani daty porodu, ani też płci dziecka książęcej pary. Teraz wiemy już na pewno, że Kate i William zostaną rodzicami po raz trzeci w pierwszej połowie przyszłego roku. Kiedy dokładnie?

Kiedy Księżna Kate urodzi trzecie dziecko?

Księżna przez pierwsze miesiące ciąży narzekała na poranne nudności. Z powodu gorszego samopoczucia starała się więc unikać publicznych wystąpień. Ostatnio jednak pojawiła się podczas akcji wspierającej osoby chore psychicznie. Na zdjęciach z wydarzenia dało się już zauważyć delikatnie zaokrąglony brzuszek księżnej. Przyszła mama wciąż jednak milczała na temat terminu rozwiązania.
Redakcja poleca: Szczepienia skojarzone – co to takiego? [WIDEO]
Czy wiesz, czym są szczepienia wysokoskojarzone? Tak określa się nowoczesne szczepionki 4-, 5- lub 6-składnikowe. Dlaczego są popularne? Ich zaletą jest przede wszystkim to, że wymagają tylko jednego wkłucia, a chronią przed odpowiednio 4, 5 lub 6 różnymi chorobami zakaźnymi. Tym samym to doskonały sposób, by zmniejszyć ból podczas szczepienia u dziecka i związany z nim... stres u rodziców.

Oficjalne oświadczenie Pałacu Kensington w sprawie terminu porodu księżnej Kate

Ponieważ media wciąż spekulowały nad tym, na kiedy księżna Kate ma wyznaczoną datę porodu, Pałac Kensington postanowił przerwać milczenie i wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Czytamy w nim: „Książę i księżna Cambridge z radością informują, że oczekują narodzin dziecka w kwietniu 2018 roku”. Wszytko jest zatem jasne. Pozostaje nam już tylko czekać na pomyślne rozwiązanie oraz na wiadomość, jakiej płci jest trzecie royal baby. Media donoszą, że to dziewczynka… Wkrótce się przekonamy.  

Zobacz też:
Źródło: Party.pl
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy