GRY
 
 

Kiermasz Wielkanocny we Włocławskim Muzeum

25.03.2012r.,godz.10.00-15.00 Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza na Wielkanocny Kiermasz.

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku
fot. M. Kolanowska
W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE...KIERMASZ WE WŁOCŁAWSKIM MUZEUM
 
 Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, dlatego włocławskie muzeum już po raz kolejny zaprosiło twórców ludowych i rękodzielników na kiermasz świąteczny. Odbędzie się on w gmachu głównym Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku przy ul. Słowackiego 1a.

Kolorowe stoiska przyciągają co roku rzesze miłośników ręcznie wykonywanych ozdób. I tym razem będzie można nabyć przedmioty, które staną się ozdobą domów, wielkanocnych stołów oraz koszyczków do święconki. Pojawią się na nich palemki, pisanki, serwetki, baranki, zajączki, koguciki, stroiki.
Nie zabraknie wyrobów garncarskich, kowalskich, plecionkarskich, haftowanych obrusów, rzeźb, kartek świątecznych, drewnianych i szmacianych zabawek, niepowtarzalnej biżuterii, toreb i szali.
Czym byłby kiermasz bez wielkanocnych smakołyków? O tradycyjne wypieki, konfitury, miody zadbają nasi rodzimi wytwórcy żywności.
           
 BILET WSTĘPU NA IMPREZĘ: 2 zł
(Dzieci i młodzież do lat 18 – wstęp wolny)


 
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj