Kierowca mógł zabić dziecko
fot. Adobe Stock

Kierowca mógł zabić dziecko. Było o krok od TRAGEDII! (szokujące nagranie)

Kierowca rozpędzonego samochodu stanowił śmiertelne niebezpieczeństwo dla przechodniów. Wśród nich był mały chłopiec. Niebezpieczny mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa drogowe.
Joanna  Biegaj
Kierowca mógł zabić dziecko
fot. Adobe Stock
W Rędzinach pod Częstochową przed miejscowym Urzędem Gminy mogło dojść do wielkiej tragedii. W niedzielę 6 czerwca po godzinie 18 rozpędzony kierowca prawie przejechał dziecko na przejściu dla pieszych. 

Kierowca mógł zabić dziecko

Jak podaje serwis gminaredziny.pl, kierowca z ogromną prędkością wyprzedzał inne samochody, które zatrzymały się na przejściu dla pieszych. Mężczyzna prawie potrącił chłopca, który przejeżdżał na hulajnodze. Siła rozpędu samochodu spowodowana bardzo dużą prędkością sprawiła, że chłopiec spadł z hulajnogi. Przestraszone całą sytuacją dziecko uciekło na chodnik. Zalękniony chłopiec przez jakiś czas w ogóle nie był w stanie się uspokoić.

Wraz z chłopcem na przejściu dla pieszych przechodziły dwie dorosłe osoby, prowadząc swoje rowery. Na jednym z rowerów w foteliku siedziało drugie dziecko.

Całość zdarzenia widać na filmie zarejestrowanym przez gminny monitoring.
 

Niebezpieczny kierowca

Okazało się, że 39-latek, który w brawurowy sposób prowadził samochód, nie ma prawa jazdy. Co więcej, jest to mężczyzna dobrze znany miejscowej policji, ponieważ w przeszłości był już karany za przestępstwa drogowe. Aktualnie kierowca znajduje się w areszcie, a niebawem usłyszy zarzuty.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Co pyli w lipcu: co pyli teraz i pod koniec lipca? Lista roślin i okresy pylenia [WIDEO]
W lipcu pyli kilka roślin i grzybów, które mogą sprawić, że alergia mocno się nasili. Najintensywniej w lipcu kwitnie pokrzywa, trawy oraz grzyby. Pylenie innych roślin zmienia się na przestrzeni całego miesiąca. Jeśli więc sprawdzisz, co pyli na początku i pod koniec lipca, lepiej przygotujesz się na okresy pylenia.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy