Wzruszający filmik śpiewającego chłopca dla brata z zespołem Downa
fot. screen Facebook/Nicole Powell

Kilkulatek zaśpiewał malutkiemu bratu z zespołem Downa i zachwycił internautów

Wideo, które mama chłopców umieściła w sieci, podbiło serca tysięcy osób. Uprzedzamy, to niesamowicie wzruszający filmik!
Milena Oszczepalińska
Wzruszający filmik śpiewającego chłopca dla brata z zespołem Downa
fot. screen Facebook/Nicole Powell
Amerykanka, Nicole Powell, podzieliła się jakiś czas temu z internautami filmikiem, jaki nagrała swoim synom. Widać na nim, jak starszy brat, kilkulatek, czule śpiewa maleństwu wzruszającą piosenkę. Ten widok naprawdę porusza. Ostrzegamy, przydadzą się chusteczki!

Chłopiec zaśpiewał nowo narodzonemu bratu „będę cię kochać…”

Nicole Powell, mama pięciorga dzieci, w tym kilkuletniego Rayce'a i urodzonego w pod koniec listopada Trippa, postanowiła pokazać światu, jak między rodzeństwem tworzy się miłość. Wrzuciła do sieci filmik, na którym Rayce śpiewa piękną piosenkę młodszemu bratu, który urodził się z zespołem Downa.

Chłopcy czule patrzą się na siebie, Rayce trzyma Trippa na rękach, głaska go delikatnie i nuci słowa piosenki „10 000 hours” Dana, Shaya i Justina Biebera. Wideo obejrzało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie. Wy też musicie je zobaczyć:
Na filmiku słychać, jak kilkulatek śpiewa bratu: „Spędziłbym dziesięć tysięcy godzin i dziesięć tysięcy więcej. Och, jeśli tego właśnie potrzebujesz, aby nauczyć się swojego słodkiego serca. I może nigdy się tam nie dostanę, ale spróbuję. Jeśli to dziesięć tysięcy godzin albo reszta mojego życia, będę cię kochać”.

Zdaniem mamy chłopców Rayce uważa, że ta piosenka jest właśnie o nim i o Trippie. Mimo że maluszek nie urodził się w pełni zdrowy, rodzice i rodzeństwo obdarzyli go ogromną miłością. Mąż Nicole, JJ Grieves, przyznał, że lekarze jeszcze w trakcie ciąży sugerowali aborcję, ale para absolutnie nie wyraziła na to zgody.

Źródło: Facebook/Nicole Powell, telewizjarepublika.pl

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy