mały Michael śpi w uroczej pozycji
fot. Facebook/Sarah Kelleher Steppling

Nie ma rozkoszniejszego widoku! Jeszcze w brzuchu mamy spał w ten sposób

A teraz, po urodzeniu nadal tak układa rączki, nawet podczas... picia mleka mamy.
Agnieszka Majchrzak
mały Michael śpi w uroczej pozycji
fot. Facebook/Sarah Kelleher Steppling
 Jego mama nie ma wątpliwości, że to na pewno jej synek. Już na zdjęciach USG w ciąży widać było jego charakterystyczną pozę. Maluszek podbija serca wszystkich.

Jeszcze w brzuchu mamy wypoczywał w ten sposób

Malutki Michael to kilkutygodniowy szkrab, ale już jest sławny. Stał się ulubieńcem użytkowników amerykańskiego serwisu internetowego Reddit za sprawą pozy w jakiej śpi. Takie ułożenie rączek to nieczęsty widok! Okazuje się, że maluch nie zrezygnował z przyzwyczajeń z brzucha mamy. Dowodem jest zdjęcie trójwymiarowego USG, które jego mama Sarah Kelleher Steppling z Południowej Karoliny zrobiła w 38. tygodniu ciąży. Na obrazie z badania ultrasonograficznego mama zobaczyła synka, wyglądającego, jakby się relaksował, trzymając rączki w górze, nad główką.
Chociaż nam dorosłym taka poza może wydawać się mało wygodna, mały Michael uwielbia ją i zawsze wypoczywa z zarzuconymi za głowę rączkami. Chłopiec układa się w taki sposób nawet podczas karmienia piersią. "Jestem prawie pewna, że nikt nie podmienił mi dziecka na porodówce" – żartuje jego mama.
Redakcja poleca: Jak nauczyć dziecko samodzielnego spania? - film
Zobacz porady psychologa, które pomogą ci nauczyć dziecko przesypiania całych nocy.

"Mój robi to samo!"

Maluszek oczarował internautów po udostępnieniu jego zdjęć w serwisie Riddet. "Mój robi to samo!" – pisali niektórzy rodzice. "Wygląda jak jedno z tych bezstresowych dzieci, które nigdy nie płaczą" - uznali.
"Moja córka splatała ręce pod brodą w zabawny sposób podczas każdego USG. Jako niemowlak ciągle to robiła. Teraz ma 8 lat i wciąż splata ręce w ten sposób, gdy śpi" – informowała jedna z mam.


A wy co czujecie, patrząc na zdjęcie tego słodziaka? Czy wasze maluszki też przyjmują takie ułożenie podczas snu? A może mają inne, ulubione gesty zapamiętane jeszcze z brzucha mamy? Podzielcie się komentarzami!

Źródło: edziecko

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy