dzieci czytają
fot. Adobe Stock

„Kinia, Kajtek i psie figle” to idealna książka dla początkujących czytelników. Pokochacie te opowiadania!

Dzieci mają niespożytą energię i… wielką wyobraźnię. Dzięki temu codziennie mogą przeżywać przygody, o jakich nie śniło się nawet dorosłym. Dokładnie tak jest w przypadku bohaterów opowiadań Hanny Pawilonis. Przedstawiamy nową książkę „Kinia, Kajtek i psie figle”, która z pewnością zachwyci każdego początkującego czytelnika.
dzieci czytają
fot. Adobe Stock

Debiutancki zbiór opowiadań Hanny Pawilonis pokazuje maluchom, że do wielkich przygód nie trzeba... wiele. Kinia i Kajtek mieszkają w dużym mieście i w wielkim domu, ale najwięcej dzieje się w ich małym mieszkaniu i jeszcze mniejszym pokoiku!


W ich codziennych przygodach towarzyszy im ich ukochany pies, który płata co rusz niezłe figle. Kinia i Kajtek po przebudzeniu bardzo szybko wstają z łóżka i tylko czekają, by sprawdzić, co dzisiaj wydarzy się w ich barwnym życiu. Dlatego jeśli też chcesz przeżyć wyjątkowy czas z dzieckiem i cieszyć się dobrze spędzonymi wakacjami – koniecznie przeczytaj książkę „Kinia, Kajtek i psie figle”.
Zbiór humorystycznych opowiadań Hanny Pawilonis zawiera znakomite ilustracje Grażyny Rigall. Książka jest idealna dla początkujących czytelników. Ma 82 strony i twardą okładkę. Opowiadania można kupić w dobrych księgarniach stacjonarnych i księgarniach internetowych.

Materiał powstał z udziałem Wydawnictwa Łajka
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy