Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
fot. Instargram

Klara i Laura Lewandowskie wreszcie razem! (widać, że Klara dba o siostrę) [PIĘKNE ZDJĘCIE]

Klara Lewandowska powitała siostrę Laurę w domu z miłością i troską. Na rozczulającym zdjęciu, jakie pokazała Ania Lewandowska, Klara czule zajmuje się nowo narodzoną Laurą.
Magdalena Drab
Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
fot. Instargram
Laura Lewandowska urodziła się 6 maja i od razu wzbudziła mnóstwo ciepłych uczuć u fanów rodziny Lewandowskich. Zewsząd płyną gratulacje dla Ani i Roberta, a tymczasem Klara Lewandowska z powodzeniem wchodzi w rolę starszej siostry.

Laura Lewandowska z siostrą Klarą

Laura Lewandowska jest od kilku dni bohaterką uroczych fotografii, które w sieci udostępniają jej rodzice. Najpierw o narodzinach córki poinformował Robert Lewandowski, publikując fotografię z maleńką Laurą na rękach, potem Ania Lewandowska przekazała swoim fanom szczęśliwą wiadomość i udostępniła zdjęcie ust i rączki młodszej córki. Ale na małą Laurę czekała także w domu starsza siostra, która z pewnością nie mogła się doczekać spotkania. Dziś Anna Lewandowska postanowiła pokazać, jak Laura i Klara spędzają czas razem. 

Na tym uroczym zdjęciu Klara Lewandowska, która zaledwie dwa dni przed narodzinami siostry skończyła 3 lata, pochyla się nad koszem, w którym leży Laura owinięta w kocyk. „Siostry. Rodzina jest najważniejsza” - napisała pod zdjęciem na Instagramie Ania Lewandowska.
 

Podobny kosz Mojżesza, w jakim sypia Laura Lewandowska, warto kupić dla noworodka i niemowlęcia do 3. miesiąca życia, bo ułatwia dziecku spokojny sen i daje poczucie bezpieczeństwa.

Polecamy zwłaszcza kosze wiklinowe i bawełniane z uchwytami, jak u Ani Lewandowskiej:

Redakcja poleca: Anna Lewandowska - ćwiczenia w ciąży [WIDEO]
Anna Lewandowska mówi, jakie w ćwiczenia w ciąży może bezpiecznie wykonywać przyszła mama. Zdradza również swoje sposoby na ból pleców w ciąży i wzmocnienie organizmu.

Ania Lewandowska urodziła córkę Laurę

Druga córka Ani i Roberta Lewandowskich przyszła na świat 6 maja w Niemczech, a poród był szybki i dość lekki dla mamy. Trenerka urodziła Laurę naturalnie w ekspresowym tempie – mama Ani zdradziła, że cała akcja porodowa trwała ok. 40 minut. To zupełnie inaczej niż w przypadku pierwszego, długiego i trudnego porodu Ani Lewandowskiej, podczas którego trenerka straciła dużo krwi i sama nazwała go traumą.

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy