Nowy wózek - Anna Lewandowska
fot. screen instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała nowy wózek Klary. Jest obłędny! (i dużo tańszy od poprzedniego)

Trenerka fitness pochwaliła się w sieci kolejnym wózkiem córeczki. Jest idealny dla małej dziewczynki.
Dominika Bielas
Nowy wózek - Anna Lewandowska
fot. screen instagram/@annalewandowskahpba
Choć Ania i Robert nie zdecydowali się, by pokazać buzię dziewczynki na zdjęciach, Klara regularnie pojawia się na fotografiach na profilu mamy i taty. Internauci zachwycają się kreacjami, a także wózkami, jakimi jeździ. Do jej (już sporej) kolekcji dołączył właśnie nowy.

W stylu Boho

Klara jest jednym z niewielu dzieci, które mogą pochwalić się pokaźną kolekcją wózków. Do tej pory Klara jeździła choćby wartym 10 tysięcy złotych wózkiem zaprojektowanym przez Karolinę Kurkovą. Jednak to już przeszłość. Dziewczynka właśnie przesiadła się na: Cybex Mios Spring Blossom Light i trzeba przyznać, że wózek prezentuje się przepięknie. Kwiecista tapicerka zachwyci niejedną mamę.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

"W tym roku stawiam w modzie na naturalność w stylu boho i nawiązania do natury. Muszę Wam powiedzieć moje kochane mamy, że jeśli też lubicie takie klimaty, to na pewno zakochacie się w Cybex Spring Blossom. To kolekcja inspirowana budzącą się naturą oraz zdecydowanie kobiecością(...)." zachęca Ania.
Jeśli podoba ci się ten wzór, możesz wybierać między dwoma wariantami kolorystycznymi: jasnym i ciemnym. Jest także szereg innych produktów z tej serii. Dostępna jest: gondola, fotelik samochodowy, nosidełko, śpiworek i torba w tym samym stylu. Jeśli już masz wózek Cybex, możesz dokupić samą tapicerkę.

Źródło: Instagram
  [content:0_27240,0_27209,0_27249,0_27212:CMNews]

 
Redakcja poleca: Jak wybrać spacerówkę?
Chcesz kupić wózek spacerowy, ale nie wiesz jaki? Posłuchaj rady eksperta.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy