menu Klary Lewandowskiej i zabawa z mamą na obozie hpba
fot. screen/instagram.com/annalewandowskahpba/

Modne i zdrowe menu Klary Lewandowskiej. W co się bawi z mamą? [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska zabrała małą Klarę na obóz treningowy, który prowadzi. Co taki maluszek tam robi, kiedy mama pracuje? Ania publikuje relacje na Instagramie i możemy podejrzeć, co daje Klarci do jedzenia i w co się bawią. Tylko dla fanek Lewandowskich!
Weronika Zagojska
menu Klary Lewandowskiej i zabawa z mamą na obozie hpba
fot. screen/instagram.com/annalewandowskahpba/
Anna Lewandowska pojechała na obóz treningowy, który prowadzi wraz ze swoim teamem trenerów i specjalistów. Zajmuje się tam dietetyką i trenowaniem uczestników. Wszystko relacjonuje na swoim Instagramie, więc można podejrzeć jaka tam panuje atmosfera, co jedzą i jakie zajęcia mają wszyscy podczas "campu". Mała Klara pojechała tam z mamusią. Czy się nudzi? Raczej nie, ma moc atrakcji i dużo przyjaznych cioć dookoła.

Klara Lewandowska zdrowe menu co je córeczka Lewandowskich

"Mamunia gotuje dla Klaruni" - zdrowo i nowocześnie?

Na obozie nie tylko uczestnicy jedzą zdrowo, mała Klara ma w swoim menu:
  • kaszkę z tapioki i ryżu z masłem ghee oraz
  • ekologiczną dynię, buraki i rybkę w postaci miksowanej zupki.
Wygląda, że jej to bardzo smakuje! A przynajmniej tak relacjonuje to jej mama ;): "Na obozie by Ann nie tylko uczestniczki zdrowo jedzą. Mamunia gotuje dla Klaruni" - napisała Anna Lewandowska pod zdjęciem. A na pytanie fanki, czy będą zdrowe przepisy dla mniejszych dzieci na blogu, odpowiada od razu, że tak! Część już się nie może doczekać i czeka na rady dotyczące rozszerzania diety niemowląt, ale oczywiście pojawiły się też głosy, że taka niby nowoczesna mama, a nie stosuje BLW tylko papki dla dziecka oraz że jedno z niemowląt dostało uczulenia po maśle ghee. Dodajmy, że zawsze podając nowy produkt dziecku robimy to ostrożnie, w małych ilościach i obserwujemy. Przy BLW np. zupy mogą być podawane w postaci płynnej, nie ma jakiegoś zakazu. A większe kawałki np. na talerzyku.
Redakcja poleca: Jak się bawić z niemowlakiem - film
Jakie zabawki będą odpowiednie dla niemowlaka i czego nie można robić, opiekując się dzieckiem?

Uwaga na pleśń w gumowych zabawkach!

Klara bawi się żółtymi gumowymi kaczuszkami, ale pod postem już inne mamy komentują, żeby uważać także na zatyczki, które maluch może wziąć do buzi oraz by nie używać uch w kąpieli, bo takie gumowe zabawki zazwyczaj pleśnieją od środka. Ale wystarczy szczelnie zakleić wszelkie otwory, by zabawa była bezpieczniejsza lub regularnie sprawdzać, suszyć, wygotowywać i wyrzucać takie zabawki. Uwadze fanek nie uszła też łyżeczka marki marcus&marcus, którą - dla odmiany - bardzo zachwalają.

Klara Lewandowska i ciocie na obozie HPBA

Typowe domowe zabawy dla 9-miesięcznej Klary

Koleżanki i współpracowniczki Anny Lewandowskiej oszalały na punkcie małego uczestnika w szarym dresie z kapturem i zabawiają malutką. Także Klarcia z pewnością nie ma tam czasu się nudzić. Oprócz tego mama zapewnia jej sporą dawkę "domowych zabaw" typu - nie bójmy się tego słowa - "pierdzioszki". Mała zaśmiewa się przy tym do rozpuku! Jak napisała Ania: najedzone dziecko to szczęśliwe dziecko. Co na to wszystko Robert Lewandowski? Pod zdjęciem swojej córeczki skomentował, że to sama słodycz i że kocha i wyraźnie tęskni: "__rl9_so cute omg ily 😍😭🙅🏻‍♂️❤️" .

Czy wy też aż tak zdrowo odżywiacie swoje maluchy? Czy wasze szkraby lubią takie zabawy z mamusią?

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy