Klara Lewandowska z tatą Robertem Lewandowskim
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Ależ ona urosła! Ania Lewandowska pokazała najnowsze zdjęcie Klary

Jesteście ciekawi, jak wygląda mała Klara Lewandowska? Fanki Ani i Roberta są zachwycone!
Hanna Szczesiak
Klara Lewandowska z tatą Robertem Lewandowskim
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Zdjęcie opublikowane przez Anię Lewandowską na Instagramie zachwyciło fanki. Jak dziś wygląda mała Klara?

Jak zmieniła się Klara?

Córeczka Roberta i Ani Lewandowskich, Klara, wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie fanów pary i mediów. Choć wielbiciele Ani i Roberta czekają na pierwsze zdjęcie, na którym widać buzię dziewczynki, na razie muszą zadowolić się zdjęciami publikowanymi w mediach społecznościowych.

"Moja największa motywacja" – napisała Ania przy najnowszym zdjęciu Klary. Pod zdjęciem pojawiło się już kilkaset komentarzy. Fanki trenerki zauważyły, że niespełna 4-miesięczna Klara rośnie jak na drożdżach. Oto niektóre z komentarzy:
  • Ale już ta Twoja motywacja duża.
  • Jaka już duża dziewczynka.
  • Ale rośnie księżniczka.
  • Klara, jak Ty rośniesz!
Zobaczcie zdjęcie Ani z Klarą:
 
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Pierwszy wywiad po narodzinach Klary

Ania Lewandowska udzieliła pierwszego wywiadu po narodzinach córeczki. W rozmowie z Kingą Rusin przyznała, że nie ma niani, a przy wychowaniu Klary pomagają jej babcie. Obowiązkami dzieli się z mężem. Ania szczerze przyznała, że już teraz myśli o powiększeniu rodziny, ale na wszystko przyjdzie czas. Kinga Rusin jest zachwycona małą Klarą. W trakcie rozmowy zauważyła, że dziewczynka jest niezwykle grzeczna – nic dziwnego, że Ania znajduje czas dla siebie.

Śledzicie na Instagramie Anię Lewandowską?
 

Zobacz także: Ania Lewandowska pokazała, jak karmi piersią! Zobacz zdjęcie

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy