Anna Lewandowska z Klarą
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Klara Lewandowska też podziwia śnieg!

Sezon na zimowe zdjęcia dzieci gwiazd rozpoczął się już chyba na dobre...
Milena Oszczepalińska
Anna Lewandowska z Klarą
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Początek to grudnia to okres, kiedy pojawia się pierwszy śnieg, a co za tym idzie, radość maluchów. Każda mama ma chyba w swoim albumie zdjęcia swoich dzieci, które wpatrują się po raz pierwszy na biały puch. Dziwią się, podziwiają, cieszą, przypatrują. Taki pierwszy śnieg to dla nich zagadka, ale też niesamowity widok. Ostatnio takim właśnie zimowym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie Ania Lewandowska. Jesteście ciekawi, jak reagowała na niego Klara?

Klara Lewandowska zachwyciła się pierwszym śniegiem

Lewandowscy mieszkają w Niemczech, w Monachium. Kiedy tylko pojawił się pierwszy śnieg, Ania pokazała go siedmiomiesięcznej córce. To zjawisko chyba bardzo zainteresowało Klarę, przynajmniej tak wynika ze zdjęcia, które Ania wrzuciła na Instastories. Dziewczynka podnosi wysoko główkę i wyciąga rączkę do okna tak, jakby chciała dotknąć śnieg. Zobaczcie, jaki to słodki widok!
 
 
Redakcja poleca: Jak dokarmiać ptaki zimą?
Zimą ptaki, te które nie odleciały do ciepłych krajów, głodują. Trawniki pokrywa śnieg, ziemia jest zmarznięta. Trudno im zdobyć pokarm. Zobacz, jak możesz pomóc ptakom przetrwać zimę.

Zdjęcia dzieci patrzących na śnieg to nowy trend wśród mam-gwiazd?

Ania Lewandowska nie jest pierwszą znaną osobą, która pochwaliła się zdjęciem dziecka wpatrującego się w pierwszy śnieg. Niedawno zrobiła to choćby pogodynka, Paulina Sykut Jeżyna. Ona też uwieczniła córkę podczas pierwszego kontaktu ze śniegiem. A takich zdjęć przed nami pewnie jeszcze setki. Gwiazdy, jak wszystkie mamy, cieszą się, gdy ich dzieci poznają świat i zachwycają się nim i bardzo chętnie fotografują te momenty. I oczywiście udostępniają w sieci. Wy też tak robicie?

Na waszych profilach na portalach społecznościowych jest więcej waszych zdjęć, czy waszych dzieci? 

Zobacz też: Weronika Rosati ujawniła płeć dziecka!

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy