Aania, Robert i Klara Lewandowscy
fot. Instagram/_rl9

Lubicie czerwony? Klara wygląda ekstra w tej sukieneczce!

Ubranka polo zawsze wyglądają świetnie. Jeśli też tak uważacie, zobaczcie, gdzie można kupić podobne!
Milena Oszczepalińska
Aania, Robert i Klara Lewandowscy
fot. Instagram/_rl9
Team Lewandowskich przez wielu nie jest szczególnie lubiany. Są piękni, szczęśliwi, bogaci. Zwłaszcza to ostatnie uwiera Polakom chyba najbardziej. Mamy dla was coś pocieszającego – może nie możecie mieć wszystkiego, jak Ania i Robert, ale z pewnością w zasięgu waszych portfeli są… ubranka polo, prawie identyczne jak te, które nosi mała Klara. Ktoś chętny?

Klara z tatą w czerwonej sukience polo

Robert dużo pracuje na wyjazdach, a więc często nie ma go w domu. Kiedy już wraca stęskniony, swój czas chce w pełni poświęcić rodzinie, w tym  prawie półtorarocznej córce. Nie odmawia sobie też publikować słodkich zdjęć z tych wspólnych chwil. Ostatnio pochwalił się na Instagramie kilkoma ujęciami z Klarą. Na jednym z nich dziewczynka wtula się czule w tatę, na innym stoi w całej okazałości. Widać, że jest między nimi szczególna więź i bardzo cenimy Roberta za to, że jest takim zaangażowanym ojcem.

A co do Klary, póki co nie jesteśmy w stanie ocenić, czy urodę odziedziczyła po mamie, czy po tacie i pewnie jeszcze długi tego się nie dowiemy (para konsekwentnie unika pokazywania twarzy dziewczynki), ale za to możemy podziwiać jej śliczne stylizacje. Ubrania polo zawsze dobrze się prezentują, a w takiej wersji mini są po prostu słodkie! W ogóle uważamy, że każda mała dziewczynka powinna mieć choć jedną czerwoną sukienkę w szafie. Do odważnych świat należy, od małego.  A co!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)


Źródło: instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy