Anna i Robert Lewandowscy w Weronie
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Klara Lewandowska w NOWYM wózku z rodzicami w Weronie

Dziewczynka ma ich już co najmniej kilka…
Milena Oszczepalińska
Anna i Robert Lewandowscy w Weronie
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami w maju tego roku, a maleńka Klara, choć ma zaledwie cztery miesiące, jeździła już w co najmniej kilku wózkach. Czyżby młodzi rodzice postanowili kolekcjonować akcesoria dziecięce?

Nowy wyjazd, nowy wózek?

Ania i Robert dużo podróżują z małą Klarą. Swoje wycieczki często uwieczniają na zdjęciach i wrzucają je do sieci. Zawsze piękni, wystylizowani, a odkąd mają córkę, bardzo chętnie pozują z wózkiem. Prawie zawsze nowym... Tym razem szczęśliwi rodzice postanowili udać się do Włoch, do stolicy „Romea i Julii”, Werony. Na Instagramie Ani pojawiło się rodzinne zdjęcie właśnie z tego miejsca. Na profilu zawrzało. Powód? Zobaczcie sami:

Tak, tak, chodzi o wózek. Znowu jest inny. Czy to nie przesada?
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Fani krytykują liczbę wózków Klary

Pod zdjęciem jedna z fanek pyta: „Po co wam kolejny wózek? Bez sensu. Żeby jedno dziecko miało tyle wózków. I niech ktoś powie że to nie pozerka”, a inna dodaje, że to wygląda na zwykłą reklamę firmy produkującej wózki i że w środku nie ma pewnie nawet Klary…

A wy jak myślicie, posiadanie kilku wózków to wygoda czy zbędny luksus? Małej Klarze pewnie się podoba, przynajmniej nie ma nudy :)   

Zobacz też: Klara Lewandowska będzie miała brata?


Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 4 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy