Klara Lewandowska w żółtej sukience z białymi skrzydełkami
fot. instagram.com/annalewandowskahpba/ i instagram.com/styl_mirtillo/

Klara Lewandowska jak aniołek ze skrzydełkami! To jest HIT 2017 roku!

Pisałyśmy, że jakieś sukieneczki dla niemowląt i małych dziewczynek są boskie? Zapomnijcie o tym. Dopiero TA sukienka zasługuje na to miano. Jest po prostu genialna! I to niezależnie od tego, kto ją pierwszy pokazał, choć oczywiście zrobiła to Klara Lewandowska i jej mama.
Weronika Zagojska
Klara Lewandowska w żółtej sukience z białymi skrzydełkami
fot. instagram.com/annalewandowskahpba/ i instagram.com/styl_mirtillo/
Jesteśmy pewne, że ta kreacja Klary Lewandowskiej będzie przebojem 2017 i 2018 roku! Aniołek ze skrzydełkami to polski projekt (i to jest podwójna radość!), który wcale nie jest nieosiągalny cenowo. Pomysł świetny, a maluszki wyglądają w tych ciuszkach po prostu rewelacyjnie. Oczywiście to wyjątkowa atrakcja dla tych osób, które interesują się modą dziecięcą, trendami lub śledzą życie znanych osób i ich dzieci. My jesteśmy zachwycone, a wam jak się podoba?

Anna Lewandowska zabrała małą Klarcię do pracy i kto wie, czy mała nie skradła całego show:
 
 

To były dwa intensywne, ale jak zawsze pozytywne dni pracy! Ekipo - dziękuję❤️🙏🏻 Pamiętam, że kiedy byłam małą dziewczynką, uwielbiałam jeździć na plany filmowe. Z zainteresowaniem obserwowałam, jak powstają reklamy, filmy czy seriale. Teraz będąc po drugiej stronie kamery, patrząc z perspektywy rodzica, cieszę się, że mogę być inspiracją dla mojej córki, która jest dla mnie największą motywacją. Dodaje mi skrzydeł👐🏻 ❤️💪🏻✌🏻 Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci. Teraz czas w domu, czas na przytulanie, czytanie bajeczek, kołysanki i spać! 🤗 Ściskamy Was ❤️ #hpba #healthyteam #healthymom #healthyplanbyann #annalewandowska #motivationbyann #motivation #mon #love #life #happy #full #smile #Angel #Klaara @styl_mirtillo #positive #work #reklama #newproject

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Ta żółta sztruksowa sukienka Klary jest genialna w swojej prostocie, ładna w minimalistycznej formie i efektowna, choć bez przesady w detalach i zdobieniach. I pasuje do dziewczynek, zarówno małych, jak i tych większych. Sztruksowa sukienka zapinana z tyłu na guziczki ma dopinane skrzydełka. Tylko tyle i aż tyle. 
 

To projekt polskiej marki Mirtillo z Jasła, o której już pisaliśmy przy okazji czerwonej sukienki w misie, inne zwierzątka i choinki, szyty na zamówienie i kosztuje 139 zł (plus koszty wysyłki). Jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.
 

A tu sukienka ze skrzydełkami w wersji dla starszych dziewczynek: 
 

A tu sukienka w kwiatki z czarnymi skrzydełkami, które nam się chyba jeszcze bardziej podobają (wersja dla tych aniołków z różkami ;)). Zobaczcie: 
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Wiosenna kolekcja ubrań Smyk dla najmłodszych
Zobacz, co Smyk proponuje najmniejszym dzieciom na nadchodzący sezon wiosna 2014.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy