Klara Lewandowska jak aniołek ze skrzydełkami! To jest HIT 2017 roku!

Pisałyśmy, że jakieś sukieneczki dla niemowląt i małych dziewczynek są boskie? Zapomnijcie o tym. Dopiero TA sukienka zasługuje na to miano. Jest po prostu genialna! I to niezależnie od tego, kto ją pierwszy pokazał, choć oczywiście zrobiła to Klara Lewandowska i jej mama.
Weronika Zagojska
Klara Lewandowska w żółtej sukience z białymi skrzydełkami
fot. instagram.com/annalewandowskahpba/ i instagram.com/styl_mirtillo/
Jesteśmy pewne, że ta kreacja Klary Lewandowskiej będzie przebojem 2017 i 2018 roku! Aniołek ze skrzydełkami to polski projekt (i to jest podwójna radość!), który wcale nie jest nieosiągalny cenowo. Pomysł świetny, a maluszki wyglądają w tych ciuszkach po prostu rewelacyjnie. Oczywiście to wyjątkowa atrakcja dla tych osób, które interesują się modą dziecięcą, trendami lub śledzą życie znanych osób i ich dzieci. My jesteśmy zachwycone, a wam jak się podoba?

Anna Lewandowska zabrała małą Klarcię do pracy i kto wie, czy mała nie skradła całego show:
 
 

To były dwa intensywne, ale jak zawsze pozytywne dni pracy! Ekipo - dziękuję❤️🙏🏻 Pamiętam, że kiedy byłam małą dziewczynką, uwielbiałam jeździć na plany filmowe. Z zainteresowaniem obserwowałam, jak powstają reklamy, filmy czy seriale. Teraz będąc po drugiej stronie kamery, patrząc z perspektywy rodzica, cieszę się, że mogę być inspiracją dla mojej córki, która jest dla mnie największą motywacją. Dodaje mi skrzydeł👐🏻 ❤️💪🏻✌🏻 Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci. Teraz czas w domu, czas na przytulanie, czytanie bajeczek, kołysanki i spać! 🤗 Ściskamy Was ❤️ #hpba #healthyteam #healthymom #healthyplanbyann #annalewandowska #motivationbyann #motivation #mon #love #life #happy #full #smile #Angel #Klaara @styl_mirtillo #positive #work #reklama #newproject

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Ta żółta sztruksowa sukienka Klary jest genialna w swojej prostocie, ładna w minimalistycznej formie i efektowna, choć bez przesady w detalach i zdobieniach. I pasuje do dziewczynek, zarówno małych, jak i tych większych. Sztruksowa sukienka zapinana z tyłu na guziczki ma dopinane skrzydełka. Tylko tyle i aż tyle. 
 

To projekt polskiej marki Mirtillo z Jasła, o której już pisaliśmy przy okazji czerwonej sukienki w misie, inne zwierzątka i choinki, szyty na zamówienie i kosztuje 139 zł (plus koszty wysyłki). Jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.
 

A tu sukienka ze skrzydełkami w wersji dla starszych dziewczynek: 
 

A tu sukienka w kwiatki z czarnymi skrzydełkami, które nam się chyba jeszcze bardziej podobają (wersja dla tych aniołków z różkami ;)). Zobaczcie: 
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Wiosenna kolekcja ubrań Smyk dla najmłodszych
Zobacz, co Smyk proponuje najmniejszym dzieciom na nadchodzący sezon wiosna 2014.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Rozszerzanie diety

Wakacje z niemowlakiem