Ania Lewandowska pokazała twarz córki
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska po raz pierwszy pokazała twarz córeczki!

Na takie zdjęcie fani musieli długo czekać – Ania Lewandowska po raz pierwszy pokazała buzię małej Klary!
Hanna Szczesiak
Ania Lewandowska pokazała twarz córki
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Ania i Robert Lewandowscy chętnie publikują na Instagramie zdjęcia z córeczką Klarą. Takie zdjęcie, na którym widać buzię dziewczyny (no, chociaż niewielki fragment) pojawiło się po raz pierwszy!

Jak wygląda Klara Lewandowska?

Ania Lewandowska dba o prywatność córeczki. Do tej pory nie opublikowała żadnego zdjęcia, na którym widać by było policzek czy nosek dziewczynki. Mała Klara robi furorę wśród fanów Ani i Roberta od pierwszych dni życia. Nic dziwnego, że fani czekają, by zobaczyć twarz dziewczynki! Do tej pory widzieliśmy jedynie tył jej główki... Zobaczcie, jakie zdjęcie opublikowała Ania na Instagramie:
 
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Buziak w usta? To może być niebezpieczne!

Fani Lewandowskiej są zachwyceni zdjęciem z małą Klarą. Dziwi nas, że nikt nie zwrócił trenerce uwagi, że całowanie niemowląt i małych dzieci w usta może być niebezpieczne. Pod postem przestrzegającym mamy karmiące piersią przed jedzeniem krewetek rozpętała się burza. Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi, że całując niemowlę w usta, można je zarazić np. wirusem opryszczki? Zdjęcie Ani jest piękne i, jak napisała jedna z internautek, "pokazuje miłość matki do swojego dziecka". Całowanie niemowląt w usta nie jest jednak najlepszym pomysłem!

Zobacz także: Klara Lewandowska w dresiku w arbuzy? To zdjęcie to hit internetu!

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 4 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy