Klaudia El Dursi o wczesnym byciu mamą
fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi została mamą w wieku 19 lat: „Byłam zaskoczona i nie spodziewałam się tego”

Klaudia El Dursi, gdy dowiedziała się o ciąży, była przerażona, dziewczyna miała wtedy tylko 19 lat. Ciąża nie była planowana, a modelka zastanawiała się, czy podoła roli mamy.
Joanna  Biegaj
Klaudia El Dursi o wczesnym byciu mamą
fot. Instagram/klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi została mamą w bardzo młodym wieku, miała zaledwie 19 lat. Modelka przyznała, że wiadomość o ciąży była dla niej wielkim zaskoczeniem. Choć dziewczyna była przerażona – bycie mamą od zawsze było jej marzeniem.

Marzenie o byciu mamą

Modelka wyznała, że macierzyństwo było jednym z jej największych pragnień: „Byłam zaskoczona i nie spodziewałam się tego, nie planowałam tej ciąży, ale ja byłam trochę dziwną nastolatką, która już w podstawówce i gimnazjum mówiła, o tym, że jej marzeniem jest być młodą mamą. Ja się ucieszyłam bardzo, wizualizowałam sobie, że to będzie moja córeczka i będziemy takimi dwiema przyjaciółkami. To się nie spełniło, ale mam cudownego syna, który też jest moim przyjacielem”.
Redakcja poleca: Jak być idealną mamą
Psycholog Adriana Klos radzi jak być mamą idealną, nie tracąc przy tym możliwości spełniania swoich marzeń.

Przewartościowanie życia

Gdy Klaudia była w ciąży, mieszały się u niej dwa uczucia - obawa przed macierzyństwem i duże szczęście. Modelka została mamą w bardzo młodym wieku, a to zmieniło jej życie - musiała je przewartościować. Przestały być ważne imprezy, inne rzeczy wysunęły się na pierwszy plan.

„Wtedy mi się przewartościowało życie, wiec nie myślałam kategoriami imprez. Jednak zostanie mamą to nie jest koniec życia, to nie jest tak, że już teraz jestem mamą, nie będę nigdy młoda i już się nic nie wydarzy. Miałam świadomość, że mam kilka lat w zanadrzu i jakaś impreza w życiu mi skapnie”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miał być leżak, słońce i bikini, ale nie wyszło 🤷🏽‍♀️☺️

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Reakcja przyszłego taty

Ciąża jest wielkim przeżyciem dla obojga rodziców. Jak na tę wiadomość zareagował partner Klaudii, czyli przyszły tata?

„Mój partner był we mnie szaleńczo zakochany i był starszy. To chyba ja płakałam, a on się cieszył” - powiedziała modelka.

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy