Klaudia El Dursi o hospitalizacji syna
fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Dramat Klaudii El Dursi: jej synek wymagał natychmiastowej hospitalizacji!

W ostatni weekend Klaudia El Dursi przeżyła dramatyczne chwile. Modelka bała się o zdrowie swojego synka do tego stopnia, że chciała pilnie wracać z Zanzibaru do Polski. Teraz prowadząca „Hotel Paradise” zdradziła, jak czuje się jej synek. Podziękowała także fanom za wsparcie.  
Joanna  Biegaj
Klaudia El Dursi o hospitalizacji syna
fot. Instagram/klaudia_el_dursi
W ostatni weekend Klaudia El Dursi dodała na Instagramie wpis, w którym prosiła fanów o pomoc w powrocie do Polski. Powodem tej nagłej decyzji był stan zdrowia jej synka – zagrażało mu niebezpieczeństwo, a jego mama była wręcz przerażona całą sytuacją. Chłopiec wymagał nagłej hospitalizacji. Ostatecznie Klaudia nie wyjaśniła, o co dokładnie chodziło, ale wiemy, że mały Jaś czuje się już lepiej. 

Uspokajając wpis

Modelka podziękowała swoim fanom za wsparcie: „Kochani! Po sytuacji związanej z niespodziewaną wizytą w szpitalu i perturbacjami zdrowotnymi mojego Jasia otrzymałam od Was setki wiadomości ze wsparciem i mnóstwem dobrej energii, za co bardzo dziekuje”

Prowadząca „Hotel Paradise” zdradziła także, jak aktualnie czuje się jej synek: „czuję się w obowiązku uspokoić Was, że na całe szczęście wszystko już się unormowało. W szpitalu zapewniono nam należytą opiekę, mieliśmy również wsparcie polskich lekarzy, którzy są tutaj na Zanzibarze, za co jestem ogromnie wdzięczna. Janek czuje się już znacznie lepiej 🙏 Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję 💛”.

Wspierające komentarze fanów

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów:
 
„Dużo zdrówka dla Jasia ❤️😍 silny chłopak zawsze sobie poradzi 💪🥰”

„Dużo zdrówka dla Jasia 😘”

„Dużo dużo zdrówka dla Was 🙌🏻❤️🍀 Jaś jesteś mega silny dzielny 🙌🏻💪🏻🏋️‍♀️”

„Życzę dużo zdrowia i przesyłam mnóstwo pozytywnej energii❤️. Buziaki 💗🥰!”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy