Klaudia Halejcio zalety macierzyństwa
fot. Instagram

Klaudia Halejcio dostrzegła jedną zaletę macierzyństwa: wiele mam jej pozazdrości!

Klaudia Halejcio cieszy się macierzyństwem i powoli zaczyna odkrywać jego uroki. Mimo że aktorka ciężko zniosła poród i narzekała na trudy bycia mamą, teraz zauważyła, że jest też jeden plus. Wiele mam może być zaskoczonych!
Magdalena Drab
Klaudia Halejcio zalety macierzyństwa
fot. Instagram
Klaudia Halejcio jako świeżo upieczona mama małej Nel przekazuje fanom niemal wszystkie szczegóły ze swojego codziennego życia. Narodziny córki wiele zmieniły, a aktorka czuje się nieco zagubiona w nowej roli. Zaskoczyła ją zwłaszcza jedna rzecz – chodzi o... sen!

Klaudia Hajlecio odkryła zaletę macierzyństwa: to rzadko się zdarza!

Aktorka została mamą zaledwie kilka tygodni temu i dopiero poznaje blaski i cienie rodzicielstwa. Opieka nad Nel chyba daje się jej we znaki, bo Klaudia Halejcio jak mantrę powtarzała ostatnio na InstaStories, że ciągle tylko „karmi, sprząta, gotuje”.

Co jeszcze? Okazuje się, że gwiazda dostrzegła także dość nietypową zaletę macierzyństwa związaną ze snem młodej mamy. Odkąd urodziła, zaczęła... więcej spać!

„Teraz przyznam szczerze, że kocham moją poduszkę, i koniec końców śpię dużo więcej niż normalnie, mimo tego jestem dużo bardziej zmęczona. O co chodzi?” – zapytała fanów Klaudia Halejcio. Tylko pozazdrościć tak bezproblemowego dziecka, przespanych nocy i wielu okazji do drzemek.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy