Klaudia Halejcio karmi piersią
fot. Instagram

Klaudia Halejcio karmi piersią: teraz to kocha, ale początki były koszmarne!

Klaudia Halejcio na pięknych, pozowanych zdjęciach uwieczniła karmienie piersią małej Nel. To dla niej nieopisana przyjemność, ale nie zawsze tak było. Córka aktorki dostała nawet w szpitalu pewne przezwisko, które wiele mówi o początkach karmienia jej piersią. Mnóstwo mam zna ten ból!
Magdalena Drab
Klaudia Halejcio karmi piersią
fot. Instagram
Klaudia Halejcio pokazała, jak karmi córeczkę piersią. Na zdjęciach jest zrelaksowana i uśmiechnięta, ale zanim zaczęła karmić w spokoju, musiała przejść przez prawdziwy koszmar. Mamy świetnie zrozumieją, co miała na myśli, pisząc o... małej piranii!

Klaudia Halejcio karmi piersią: wiele ją to kosztowało!

Nie wszystkie mamy lubią karmić piersią, ale Klaudia Halejcio to uwielbia, co zresztą widać na jej najnowszych zdjęciach. Aktorka przyznała, że zaczęła karmić od razu po porodzie zupełnie nieświadoma tego, co ją czeka. I przeżyła szok! Wcześniej zapewniano ją, że karmienie piersią to najbardziej naturalna rzecz na świecie. Tymczasem początki okazały się niesamowicie trudne. Ze słów Klaudii Halejcio wynika, że musiało bardzo boleć...

„Moja córeczka na drugie imię w szpitalu dostała 'pirania', może nie będę się rozpisywać, dlaczego. Wiele mnie to kosztowało. Teraz kocham ten moment.” – napisała na Instagramie, doskonale zdając sobie sprawę, że inne mamy świetnie ją zrozumieją.

„Tatar z sutka, znam temat.” – skomentowała od razu Maja Bohosiewicz, wywołując śmiech (zapewne przez łzy) innych internautek.

Współczujemy i zarazem gratulujemy Klaudii Halejcio, że udało jej się wytrwać!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy