Klaudia Halejcio ma zapalenie piersi
fot. Instagram/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio męczy się z zapaleniem piersi: „Mam taki dzień, że myślę, że umieram”

Klaudia Halejcio zwierzyła się na InstaStories z ciężkich chwil, które przeżywa jako młoda mama. Aktorka bardzo cierpiała. Ból był na tyle duży, że momentami myślała, że umiera. Z pewnością zrozumie ją wiele mam...
Joanna  Biegaj
Klaudia Halejcio ma zapalenie piersi
fot. Instagram/klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio już jakiś czas temu opowiedziała, że początki karmienia piersią były dla niej koszmarne. Teraz aktorka również musiała zmierzyć się z ciemną stroną macierzyństwa. Wyznała, że boli ją każdy kawałek jej ciała. Młoda mama boryka się z zapaleniem piersi, co jest częstą przypadłością u kobiet karmiących. 

Przeraźliwy ból

Aktorka opowiedziała o swoim stanie. Przyznała, że nie sądziła, że zapalenie piersi wiąże się z aż tak dużym cierpieniem: „Mam taki dzień, że myślę, że umieram. Wczoraj byłam pewna, że umieram, natomiast dzisiaj rozważam, czy to ma sens. Mam zapalenie piersi, to jest taki ból... Nie wiedziałam, nie sądziłam, to jest jakiś dramat!”.
 

Młoda mama dodała również, że ma świadomość tego, że może popełniać wiele błędów, ponieważ Nel jest jej pierwszym dzieckiem i dopiero uczy się bycia mamą: „Boli mnie każdy kawałek mojego ciała. Mam temperaturę, wczoraj nie mogłam zrobić nawet kroku, dziś już jest lepiej. W sumie minął miesiąc, a to jest już drugi raz. Nie wiem, co ja robię źle, wiadomo, że robimy dużo błędów, bo się dopiero uczymy, ale to jest jakiś dramat”.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy